Dziennik cwaniaczka. No to lecimy

Okładka książki Dziennik cwaniaczka. No to lecimy Jeff Kinney
Okładka książki Dziennik cwaniaczka. No to lecimy
Jeff Kinney Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Dziennik cwaniaczka (tom 12) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Dziennik cwaniaczka (tom 12)
Diary of a Wimpy Kid: The Getaway
Nasza Księgarnia
2017-11-07
2017-11-07
Joanna Wajs
Joanna Wajs

Jest okej

Jest okej

Tym razem Greg Heffley wraz z rodziną leci na wakacje na tropikalną wyspę. A najlepsze jest to, że lecą tam w środku zimy.
Jak zawsze jest bardzo dużo śmiesznych przygód. Fajne jest też to, że Ridrick, czyli starszy brat Grega, ma dziewczynę.
Najbardziej podobało mi się to jak niechcący Greg zawalił kawałek muru.
Mimo że Rowleya tym razem nie było razem z Gregiem, to i tak było mnóstwo zabawy i śmiechu.
Przy tych książkach co chwilę wybucham śmiechem i nie mogę się od nich oderwać.

Michał lat 10

Najbardziej podobało mi się to jak niechcący Greg zawalił kawałek muru.
Mimo że Rowleya tym razem nie było razem z Gregiem, to i tak...

Zdecydowanie lepsza niż poprzednie. Bohaterowie nareszcie zachowują się normalnie

super

super

Super👍👍👍

Super👍👍👍

Książka na przyjemne spędzenie czasu.
Momentami śmieszna.

Książka na przyjemne spędzenie czasu.
Momentami śmieszna.

Wspaniale się bawiłem czytając z synkiem. Na pewno sięgnę po resztę książek z tej serii.

Bardzo lubię tą serię i ten tom jest oczywiście wspaniały

Bardzo lubię tą serię i ten tom jest oczywiście wspaniały

Fajna Książka. Szybko się czyta

Fajna Książka. Szybko się czyta

"Dziennik cwaniaczka. No to lecimy" ✈️ Wakacje marzeń, raj na ziemi... Coś Wam to mówi? Cała rodzina wsiada do samolotu, aby spędzić wspólne wakacje w miejscu, z którym rodzice mają romantyczne wspomnienia 🥰👫 Co może pójść nie tak?! Zamiana walizki i brak ubrań to dopiero początek... Ale będą też przyjemne chwilę🤣 Dla nastoletnich czytelników opis ich życia 😄 , dla starszych... chichot wspomnień

• Biblioteka

Dodaj cytat z książki Dziennik cwaniaczka. No to lecimy