Tarteletki i tarty

Wydawnictwo: Parragon Books

W tej książce znalazł się bogaty zbiór przepisów na wyborne i apetyczne tarty i tarteletki na każdą okazję. Przepisy przeznaczone są dla osób, które lubią eksperymentować w kuchni. Przygotowując te wyborne dania, odkryjesz nowe smaki i aromaty.

Agnieszka Dąbrowska | 2014-10-16

Książce tej zawdzięczam kilka smacznych kolacji czy obiadów, a nawet mniejszych lub większych imprez. Choć pewien znany krytyk kulinarny powiedział, że nigdy swoim gościom nie zaserwowałby tarty, ja zaserwowałam i całkiem apetycznie na tym wyszliśmy. Z "Tarteletki i tarty" przetestowałam głownie przepisy na tarty wytrawne, receptury na pozostałe tarty nie zachwyciły mnie, stąd taka, a nie inna ocena tej pozycji. Ale za to tarty wytrawne, które upiekłam według przepisów z tej ksiąski, wyszły fantastycznie.

danusia | 2011-07-14
Na półkach: Przeczytane, Kulinarne, Kupiłam

Przepisy dość wyszukane, ale zarazem zachęcające do wypróbowania nowych smaków. Polecam osoba, które nie przepadają tylko za tradycyjną słodką kuchnią i dla tych, którzy lubią eksperymentować. Plusem również są piękne kolorowe zdjęcia.

Glisando | 2012-10-06
Becky | 2015-10-04