Zbuntowane serce
- Kategoria:
- literatura obyczajowa, romans
- Format:
- papier
- Cykl:
- The Rush (tom 2)
- Tytuł oryginału:
- Rebel Heart: Book Two
- Data wydania:
- 2019-07-03
- Data 1. wyd. pol.:
- 2019-07-03
- Data 1. wydania:
- 2018-05-22
- Liczba stron:
- 272
- Czas czytania
- 4 godz. 32 min.
- Język:
- polski
- ISBN:
- 9788328353206
- Tłumacz:
- Edyta Stępowska
Piękne lato w Hamptonie i gorący romans wydają się przepisem na idealne wakacje. Wiadomo jednak, że zakochać się w najbardziej nieodpowiednim facecie na ziemi, wytatuowanym twardzielu bez skrupułów, który jest dziedzicem bajecznej fortuny, to prosić się o duże kłopoty. Mądre dziewczyny o tym wiedzą. Gia również wiedziała, mimo to z pełną świadomością wplątała się w skomplikowaną relację, z której trudno wyjść bez ran.
Uczucie, które niespodziewanie narodziło się między nią a Rushem, okazało się czymś mocniejszym od zwykłej letniej miłostki, lecz nie było im dane po prostu cieszyć się swoją miłością. Musieli zmierzyć się z cierpieniem i dokonać trudnych wyborów. Druga część tej historii nie przyniesie cudownego rozwiązania narastających problemów pary. Konsekwencje jednorazowej przygody z Harlanem będą dla dziewczyny dużo poważniejsze niż niespodziewane macierzyństwo. Jak mocny okaże się związek Gii i Rusha?
W Zbuntowanym sercu sprawy znacznie się komplikują. Gia i Rush stoją na rozdrożu. Chociaż się kochają i tęsknią za sobą, pomiędzy nimi wyrasta mur niedopowiedzeń i zawiedzionego zaufania. Tęsknota miesza się z rozpaczą, miłość z gniewem. Każde kolejne wydarzenie zdaje się niweczyć szansę na szczęśliwe zakończenie. Oto jak kosztowna i trudna do odkupienia może być chwila zapomnienia!
Jak sprawić, by znów zwyciężyła miłość?
Kup Zbuntowane serce w ulubionej księgarni
W naszej porównywarce znajdziesz książki, e-booki i audiobooki z najpopularniejszych księgarń internetowych. Niektórzy partnerzy przygotowują dla użytkowników naszego serwisu specjalne rabaty, dlatego warto kupować książki przez lubimyczytać.pl. Oferty są prezentowane w trzech kategoriach: „Oferta dnia” (promocje partnerów), „Polecane księgarnie” (sprawdzeni partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy na podstawie umów) oraz „Pozostałe”. W każdej kategorii kolejność prezentacji zależy od ceny produktu przekazanej przez księgarnie lub dostawcę porównywarki. Lubimyczytać.pl nie prowadzi sprzedaży i nie uczestniczy w procesie zakupowym po przekierowaniu na stronę sklepu. Mimo że dokładamy starań, aby wszystkie linki i informacje były aktualne, nie mamy wpływu na ewentualne nieścisłości cenowe, błędne przekierowania lub zmiany w ofertach księgarni. Jeśli zauważysz nieprawidłowość, prosimy o zgłoszenie jej na adres: admin@lubimyczytac.pl. Dzięki Twojej informacji możemy jeszcze lepiej dbać o jakość działania naszej porównywarki.
Opinia społeczności
Zbuntowane serce
Pierwszy tom to była rozkosz. Zbuntowany dziedzic był genialnym połączeniem romansu, komedii i szczypty dramatu. Za to niestety w Zbuntowanym sercu komuś się przyprawa o nazwie dramatoza przesypała. Nie powiem, że nie miałam przyjemności z tej lektury, bo miałam. Polubiłam Rusha i Gię na tyle by bycie z nimi było radochą. Ale było też wkurzeniem. Na Gię może mniej, bo dziewczyna znajdując się w tak trudnym położeniu robiła co mogła by sobie poradzić. Natomiast jeśli chodzi o Rusha… Trochę przychorągiewkował. Rush według mnie powinien ogarnąć dupkę wcześniej. Za długo miał ten etap ‘chcę ale się boję’. Jego urok osobisty i ciachowatość nie zmalała, dlatego jeszcze się broni, ale jak pisałam - irytacja była :P Klimat nadal jest letni, nadal czuć Hamptons i ten luz bogactwa. Nadal czuć upał i palące słońce, ale czuć też lekko przytłaczające bohaterów problemy. To już nie jest lektura na tyle lekka, że się śmieje w głos. Tu łatwiej jest o łezkę wzruszenia i współczucie dla obojga bohaterów. Nie wiem czy podzielenie książki na dwie części to taka dobra decyzja ;) na końcu pierwszego tomu mamy mocny cliffhanger, dlatego rozumiem cel, ale jako jedna książka ta historia byłaby pełniejsza. Tak myślę ;) Czy polecam? Owszem. Ale po kolei. Drugi tom jak się pewnie domyślacie warto, ale tylko i wyłącznie po pierwszym. Solo nie ma sensu ;)
Oceny książki Zbuntowane serce
Poznaj innych czytelników
2963 użytkowników ma tytuł Zbuntowane serce na półkach głównych- Przeczytane 2 197
- Chcę przeczytać 738
- Teraz czytam 28
- Posiadam 178
- 2019 84
- Ulubione 51
- 2020 29
- 2020 27
- 2021 24
- E-book 17
Opinia
książka: "Zbuntowane Serce"
autor: Vi Keeland i Penelope Ward
wydawnictwo: Editio
rok wydania: 2019
kategoria wiekowa: 18+
moja ocena: 4/5⭐️
" Piękne lato w Hamptonie i gorący romans wydają się przepisem na idealne wakacje"
opinia:
Uczucia Gii i Rusha okazały się czymś więcej niż wakacyjnym romansem. Jednak na ich drodze natrafiają się przeszkody, które nie ułatwiają życia obojgu bohaterów. Gia przypadkiem dowiaduje się kto jest ojcem jej dziecka i jest nim Elliot, brat Rusha. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej kiedy, Rush odkrywa prawdę.
Między obojgiem wyrasta gruby mur, którego nie łatwo będzie zburzyć. Mieszają się uczucia, z jednej mamy tęsknotę i miłość, a z drugiej gniew, rozpacz i zawiedzione zaufanie. Rush uświadamia sobie, że nie jest w stanie poradzić sobie z faktem, że jego brat będzie miał dziecko, z jego dziewczyną. Odcina się od ukochanej i wyjeżdża, sprawiając, że serce Gii rozrywa się na pół.
🫶.
książka: "Zbuntowane Serce"
więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toautor: Vi Keeland i Penelope Ward
wydawnictwo: Editio
rok wydania: 2019
kategoria wiekowa: 18+
moja ocena: 4/5⭐️
" Piękne lato w Hamptonie i gorący romans wydają się przepisem na idealne wakacje"
opinia:
Uczucia Gii i Rusha okazały się czymś więcej niż wakacyjnym romansem. Jednak na ich drodze natrafiają się przeszkody, które nie ułatwiają...