Wszyscy święci idą do nieba

Okładka książki Wszyscy święci idą do nieba Natalie Fields
Okładka książki Wszyscy święci idą do nieba
Natalie Fields Wydawnictwo: Elf Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
When the saints go marching in
Elf
2011-03-01
2011-03-01
Magda Szwarc
literatura młodzieżowa amerykańska XXI w. pasja saksofon

DOSTAŁAM NA GWIAZDKĘ.... :* CUDOWNE!!! <3 NA RELAKS I POPRAWĘ HUMORU!!! ;) POLECAM!!! ;*

Czy mogę polecić tę książkę?
Tak, jeśli ktoś chce się zrelaksować i odpocząć. Nie, jeśli ktoś oczekuje lektury z jakimś morałem, przesłaniem. To króciutka i prosta historia, która ma wzbudzić emocje, ale nie uczyć.
Czy nudziłam się?
Tak. Nie dlatego, że książka jest nudna. Jest całkiem wciągająca, tylko kilka książek pod rząd z tej serii nie służy książkowemu zdrowiu :)

Czy mogę polecić tę książkę?
Czy nudziłam się?

Bardzo wciągająca książka. Polecam!

Bardzo wciągająca książka. Polecam!

Bardzo fajna książka. Dzięki niej zobaczyłam jak ciekawe jest życie i ile świetnych ludzi można poznać przez całe życie. Zapamiętam ją na zawsze ♥ Teraz postawiłam przeczytać inną książkę Natalie Fields, ponieważ ma cudowne książki i jest niesamowitą autorką. Bardzo polecam do przeczytania tą książkę szczególnie dla młodzieży.

Książka lekka i szybko się ją czytało. Nie jest cukierkowa. Akcja z torebką była nawet trochę zabawna. Uważam, że warto przeczytać tą książkę, dla relaksu, przed jakąś cięższą książką czy lekturą.

Uwielbiam te książki. 2 godzinki i z główki, a można się przy nich uśmiać i szczerze uśmiechnąć. Są romantyczne i mają to coś.
Ta opowieść ciekawa, ale trochę przewidywalna i nie wniosła niczego nowego moim zdaniem. Jednak, że była umileniem poranka to polecam ; *

Opowiadanie to jest o Madeleine, która kocha grać na saksofonie i pragnie obalić stereotyp, który mówi, że na tym instrumencie mogą grać wyłącznie mężczyźni. Oczywiście nie zabrakło miłosnego wątku.

Lektura dobra na trochę wolnego czasu :). Może bardziej zainteresuje osoby interesujące się muzyką.

Książka według mnie średnia. Trochę się przy niej nudziłam. Gdy zaczęłam ją czytać, wszystko wydawało mi się tak chaotyczne, akcja toczyła się za szybko. Potem było już lepiej....

Fajna :)

Fajna :)

Bardzo fajna i przyjemna książka. Zabawna i romantyczna. Polecam ;)

Bardzo fajna i przyjemna książka. Zabawna i romantyczna. Polecam ;)

Czy Madeleine postawi na swoim i porzuci fortepian dla saksofonu ? Oto jest pytanie.
Lekka jak każda z tej serii. Dobra do relaksu- niewymagająca fabuła i szybkie czytanie gwarantuje miło spędzoną chwile odpoczynku.

• Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
  • Dzieciństwo
  • Literatura młodzieżowa
  • Z Biblioteki
  • Rok 2011

Dodaj cytat z książki Wszyscy święci idą do nieba