Był sobie frajer

Okładka książki Był sobie frajer
James Hadley Chase Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Tell it to the birds
C&T Crime & Thriller
2008-01-01
2008-01-01
978-83-7470-113-6
Katarzyna Jarzębińska
powieść angielska

Od zawsze ceniłem Chasea, i choć ta książka nie należy do top 5, czyta się fajnie, szybko,a akcja zwłaszcza pod koniec nabiera niesamowitego przyspieszenia. Nie ma zbędnych opisów, dla niektórych to może wada, ale tak już jest z autorem. polecam.

Dodaj cytat z książki Był sobie frajer