Krótka historia Iwony Tramp

Z zegarkiem
W.A.B.
2001-01-01
2001-01-01
Iwona pierwsza polska powieść internetowa

więcej Więcej

Tak do połowy było nawet okej, ale historia poszła w jakimś dziwacznym kierunku, nierealnym, irytującym. Są momenty, tematy tworzące rozterki nawet w miarę autentyczne. Ale trochę odklejone od siebie, niespójne. Mało w tym charakteru, choć zapowiadało się lepiej.

O ile lubię książki p. Kofty, o tyle historia Iwonki mnie zemdliła. Wszystko tu nie tak- antypatyczna bohaterka, jej przeżycia wydumane, żart na siłę, nawet styl kuleje. Nie polecam nikomu.

Książki niestety nie doczytałam do końca. Nie wciągnęła mnie w ogóle historia Iwony Tramp. Wiele dziewczyn ma podobne rozterki - to prawda, ale sposób opowiedzenia tej historii totalnie nie przypadł mi do gustu. Spodziewałam się czegoś innego, chciałam się utożsamić z Iwoną, ale czegoś mi tutaj zabrakło. Niestety. Bo miałam wielką ochotę zapoznać się z literaturą Pani...

"Jeśli środa jest nieudana,
to czwartek może być super"

Książka mnie nie urzekła, nie zainspirowała, nie wzruszyła... Nie poleciłabym jej przyjaciółce.

• 2013
  • 500 polskich książek, które warto przeczytać - książka