Kup teraz - 20 ofert w cenie od 13.90 zł do 39.90 zł

Zagubiony podręcznik życia: znajdź swoje miejsce na ziemi

Joe Vitale Wydawnictwo: Helion nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Life's missing instruction manual : the guidebook you should have been given at birth
Joanna Sugiero
Helion
samopoznanie samorealizacja
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Joanna Sugiero
samopoznanie samorealizacja

Wspaniała motywacja do działania. Osoby, które już siedzą w temacie od jakiegoś czasu też coś sobie z niej wezmą. O najprostszych rzeczach najłatwiej zapomnieć, ta właśnie książka o tym przypomina :)

Książka napisana w dość niekonwencjonalny sposób, co w/g mnie jest jej dużą zaletą. Osobiście polecam ją wielu moim znajomym gdyż uczy jak stać się lepszą wersją samego siebie i rozwijać się. Pokazuje jak często wpadamy w pułapkę negatywnego myślenia, jak bardzo jest to dla nas destrukcyjne i jak z tego wyjść, aby myśleć pozytywnie i osiągnąć sukces na każdej płaszczyźnie.

Na półkach: , , , , , , , , , , , ,

Jeśli odnajdziesz ten podręcznik, Twoje życie odmieni się na lepsze.

• 2017
  • Chcę w prezencie
  • Nauka
  • Rozwój
  • MBP

Joe Vitale Zagubiony podręcznik życia: znajdź swoje miejsce na ziemi Zobacz więcej