Poza czas i nieśmiertelność

Brian Leslie Weiss Wydawnictwo: Limbus Seria: Inny Świat ezoteryka, senniki, horoskopy
Many lives, many masters
ezoteryka, senniki, horoskopy
Irena Doleżal-Nowicka
Inny Świat
tajemnice ludzkości reinkarnacja

Dla kogoś, kto pierwszy raz styka się z reinkarnacją, jest to dobra pozycja. Niestety, jest to tylko bardzo pobieżna relacja regresji jednej z pacjentek doktora, pozostał więc niedosyt.

Błędem moim było rozpoczęcie czytania tej książki przed północą. Nie byłam w stanie się od niej oderwać. A potem o trzeciej nad ranem nie mogłam zasnąć z wrażenia ;)

Na książkę wpadłam niechcący.Leżała zakurzona w piwnicy rodziców.
Czekała na mnie nie bez powodu.
Dzięki niej dowiedziałam się,że nasze obecne życie to zaledwie ogniwo w długim łańcuchu wcieleń.
Pojawiamy się na Ziemi,by dopełnić wszystkie umowy i spłacić wszystkie zaciągnięte długi.
Każde nasze wcielenie to czas dla nas,by się czegoś nowego nauczyć i by spełnić karmę z...

Bardzo ciekawa książka. Plusem jest początkowy sceptycyzm autora do tematu duchowości oraz jego solidna i ugruntowana pozycja naukowa w dziedzinie psychiatrii. Dzięki temu książka może łatwiej trafić do sceptyków i osób pierwszy raz stykających się z zagadnieniem reinkarnacji. Sama lektura jest bardzo szybka i wciągająca - prosty, zwięzły język i fascynujące zjawiska...

,,Wszystko się robi w nadmiarze. Ludzie są zbyt grubi, ponieważ jedzą nadmiernie. Inni zbyt dużo piją, zbyt dużo palą, bawią się do upadłego, mówią zbyt wiele i bez sensu, nazbyt się martwią. Zbyt często głoszą czarno-białe poglądy. Wszystko albo nic. Ale nie taka jest droga natury."

• 2020
  • Ezoteryka
  • *Okultyzm, magia, ezoteryka itp.
  • Oks
  • Psychologia