Hemingway reporter

Okładka książki Hemingway reporter Drahoslav Machala, Ivan Machala
Okładka książki Hemingway reporter
Drahoslav MachalaIvan Machala Wydawnictwo: Wydawnictwo "Śląsk" biografia, autobiografia, pamiętnik
Reportér Hemingway : to pravé miesto
Wydawnictwo "Śląsk"
1989-01-01
1989-01-01
Andrzej Czcibor-Piotrowski

Klasa sama w sobie. Zbiór reportaży i tekstów Mistrza. Niektóre są kapitalne, pokazując genialny styl autora potrafiacego kilkoma zdaniami zamknąć temat. Kilka tekstów drażni, nie ze wszystkim idzie się zgodzić, a dwa - trzy teksty pozostawiaja rysę na obrazie pisarza. Nie zmienia to jednak faktu, że wszystkie zebrane tu teksty to popis niedościgninego warsztatu Hemingwaya.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo ciekawa i interesująca książka dla ludzi którzy lubią twórczość Hemingwaya.
Dogłębne opisy, porównania. Można zagłębić swoją wiedzę o sytuacji politycznej Europy w latach 1920-1960. Jest także kilka małych wątków Polskich. m.in. generał Świerczewski - przyjaciel Hemingwaya

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

to ksiazka dla kazdego,ale przede wszystkim dla tych, ktorzy kochaja pape.

to ksiazka dla kazdego,ale przede wszystkim dla tych, ktorzy kochaja pape.

Kocham Hemingwaya

Kocham Hemingwaya

• Domowa biblioteczka
  • Kupione
  • 2010
  • Posiadam - nie przeczytane
  • 2016
  • Lista życzeń

Dodaj cytat z książki Hemingway reporter