Hemingway reporter

Okładka książki Hemingway reporter
Drahoslav MachalaIvan Machala Wydawnictwo: Wydawnictwo "Śląsk" biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Reportér Hemingway : to pravé miesto
Wydawnictwo "Śląsk"
1989-01-01
1989-01-01
Andrzej Czcibor-Piotrowski

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Klasa sama w sobie. Zbiór reportaży i tekstów Mistrza. Niektóre są kapitalne, pokazując genialny styl autora potrafiacego kilkoma zdaniami zamknąć temat. Kilka tekstów drażni, nie ze wszystkim idzie się zgodzić, a dwa - trzy teksty pozostawiaja rysę na obrazie pisarza. Nie zmienia to jednak faktu, że wszystkie zebrane tu teksty to popis niedościgninego warsztatu Hemingwaya.

Bardzo ciekawa i interesująca książka dla ludzi którzy lubią twórczość Hemingwaya.
Dogłębne opisy, porównania. Można zagłębić swoją wiedzę o sytuacji politycznej Europy w latach 1920-1960. Jest także kilka małych wątków Polskich. m.in. generał Świerczewski - przyjaciel Hemingwaya

to ksiazka dla kazdego,ale przede wszystkim dla tych, ktorzy kochaja pape.

to ksiazka dla kazdego,ale przede wszystkim dla tych, ktorzy kochaja pape.

Dodaj cytat z książki Hemingway reporter