Python. Rozmówki

informatyka, matematyka
978-83-246-0950-5
Anna Trojan
python programowanie języki programowania rozmówki

Świetna książka. Potrzebowałem szybkiego źródła wiedzy w przystępnym formacie - i tak jest. Książka ma niespełna 300 stron, kosztuje niecałe 25zł i ma format bodajże a6 przez co można zabrać ją wszędzie ze sobą. Mimo stosunkowo niewielkich rozmiarów zawiera wszystko, co początkujący pythonista chce wiedzieć. Począwszy od składni pythona i obiektowości, przez bazy danych,...

Zwięzła i na temat, wskazówki bardzo przystępne i pomocne. Myślę, że będę do niej często wracał.

Książka bardzo dobra. Króciutkie i treściwe rozdziały pozwalają szybko dowiedzieć się/przypomnieć sobie działanie opisanych funkcji. Bardzo polecam zarówno początkującym jak i bardziej zaawansowanym użytkownikom.

• Informatyka
  • Programowanie