Sprzedana szejkowi. Rycerz pustyni

Okładka książki Sprzedana szejkowi. Rycerz pustyni Miranda Lee, Nalini Singh
Okładka książki Sprzedana szejkowi. Rycerz pustyni
Miranda LeeNalini Singh Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Gorący Romans Duo literatura obyczajowa, romans
Harlequin Gorący Romans Duo
Sold to the sheikh. Desert warrior
Harlequin
2005-01-01
2005-01-01
Krzysztof Bednarek, Hanna Walicka
modelka nagroda książę oferta tron miłość uczucie

Okładka książki Miłość nie wybiera; Rywal czy kochanek? Miranda Lee, Melanie Milburne
Miłość nie wyb... Miranda Lee, Melani...
Okładka książki Pocałunek w tańcu; Miłość mimo wszystko Miranda Lee, Susan Stephens
Pocałunek w ta... Miranda Lee, Susan ...
Okładka książki Willa na Capri; Noc w Wiecznym Mieście Kate Hewitt, Miranda Lee
Willa na Capri... Kate Hewitt, Mirand...

Sprzedana szejkowi 9/10

Sprzedana szejkowi 9/10

przeczytam powieść w kilka godzin.
Typowy romans. "Sprzedana szejkowi" to najlepsza historia z 2 zawartych w powieści.

Dużo emocji, namiętności i jeszcze więcej pożądania. :)

Powieść w sam raz na zimowe poranki.

przeczytam powieść w kilka godzin.

Dużo emocji, namiętności i jeszcze więcej pożądania. :)

Powieść w sam raz na zimowe poranki.

Jest to jedna z najgorszych książek jakie czytałam, nie dlatego że jest to romans ponieważ lubię czytać romanse ale to..
jest nudne. W zasadzie nic się nie dzieje, kompletny brak akcji. Opisy uczuć targających głównych bohaterów wywołują u mnie frustracje. Nie wiem jak to się stało, że Pani Singh napisała coś tak słabego. Okropieństwo!!!
Jedna gwiazdka dodatkowo bo zdarzyło mi się przeczytać coś gorszego ;)

Jedna gwiazdka dodatkowo bo zdarzyło...

Przeczytałam tą książkę bo byłam ciekawa pierwszej publikacji Nalini Singh, opowiadanie pani M.Lee pojawiło się na mojej drodze tylko przypadkiem. Jednego jestem pewna - już nigdy więcej nie przeczytam żadnej książki tej autorki. Wiele osób nie lubi romansów - ja nie lubię kiepskich romansów, a ten właśnie taki jest. Nieciekawa akcja, marnie zarysowany charakter postaci i skakanie od wydarzenia do wydarzenia, jakby pani Lee starała się jak najszybciej skończyć pisać - już jedna z tych rzeczy mogłaby każdemu zepsuć nastój i radość z czytania, co dopiero wszystkie trzy. Jeśli macie zamiar przeczytać tą książkę, proszę, poprzestańcie na opowiadaniu Nalini Singh.

1 słowo : WOW

1 słowo : WOW