Dziennik cwaniaczka

Jeff Kinney Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Dziennik cwaniaczka (tom 1) literatura dziecięca
Diary of a Wimpy Kid
Data 1. wydania:
2007-04-01
Anna Nowak
Nasza Księgarnia
cwaniaczek dziennik
Diary of a Wimpy Kid
Dziennik cwaniaczka (tom 1)
literatura dziecięca
Anna Nowak
cwaniaczek dziennik

Świetna książka! Inspiracje wzięłam od mojej starszej kuzynki, Dominiki, Która ma prawie całą kolekcję. Powiedziała mi, że są świetne. Zapytałam, czy mogę zacząćczytać 1 część. Wciągnęła mnie na maksa! Poprosiłam rodziców, o kupno serii. Mam na razie 6 książek. Jak przeczytam, na pewno poproszę o kolejne.

Świetna dla dzieci i młodzieży oraz dla osób, które nie lubią czytać.

Dziennik cwaniaczka to najlepsza książka jaką czytałem jest prześmieszna bardzo mi się podobała według mnie jest fantastyczna.

Książka jest bardzo wciągająca i ciekawa. Myślę że nadaję się dla nastolatków i dzieci które nie lubią czytać. Książka z poczuciem humoru
Daje 10/10 napewno sięgnę po inną z części

Moim zdaniem ta książka to bardzo dobry początek dla dzieci, które nie lubią czytać. Książka ,,Dziennik Cwaniaczka" jest dla dzieci oraz młodzieży.
Niestety, w niektórych rzeczach są nie dociągnięcia, czego bardzo żałuję.
Mam nadzieję, że kolejne części będą na tym samym poziomie, a może nawet lepsze!
Bardzo mi się podobało, a moja ocena to 7/10

książka jest bardzo fajna. idealna dla czytelników między 8 a 12 rokiem życia. idealna i dla chłopców i dziewczyn ;)

Powrót do dzieciństwa. Pamiętam jak latałam po każdą część do biblioteki szkolnej na każdej przerwie. Super seria dla nastolatków. Bardzo lekka i przyjemna :)

Pierwszy tom serii z przygodami Grega Heffleya. Młodego chłopaka, który trafia do gimnazjum, a wszystkie historie spisuje w swoim dzienniku. Greg uważa, że gimnazjum to najgłupszy pomysł świata. Na szczęście czytając jego zapiski dowiemy się, że całkiem nieźle radzi sobie z tą rzeczywistością.

Super pozycja dla nastolatków. Szczerze polecam!!!!!

Wszystkie swoje doświadczenia tytułowy cwaniaczek czyli Greg zapisuje w dzienniczku, zapierając się rękami i nogami, że to nie jest pamiętnik. Właśnie dzięki tym rysunkom i komentarzom, historyjki gimnazjalne zyskują nową, atrakcyjną jakość dzięki czemu miło spędza się czas z książką!

Gimnazjum dla nastolatka to spore wyzwanie, a Greg przekona się o tym na wlasniej skurze. Książka jest napisana lekkim językiem ze sporą dawką poczucia humoru.

Dyskusje

1 818