Dziennik cwaniaczka

Okładka książki Dziennik cwaniaczka
Jeff Kinney Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Dziennik cwaniaczka (tom 1) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Dziennik cwaniaczka (tom 1)
Diary of a Wimpy Kid
2007-04-01
Anna Nowak
cwaniaczek dziennik

więcej Więcej

Książka o Gregu Heffley jest zabawna, przyjemnie się czyta. Zachęcam do przeczytania tej książki. :)

jest bardzo fajna

Dobra, nie wiem czemu wszystkim ta książka się tak podoba, ale powiem moje zdanie.

Główny bohater tak IRYTUJĄCY, że nie da się tego wyrazić w słowach. Ja rozumiem nastoletni bunt i w ogóle, ale to było po prostu... ehhhh.

Sama książka. Płytka. Wiem, że to książka dla dzieci i w ógole, ale znam dużo fajnych książek dla dzieci a to nie było w żadnym stopniu...

Tym, co wyróżnia “Dziennik Cwaniaczka”, jest forma prostego pamiętnika połączona z krótkimi formami komiksowymi. Zapiski głównego bohatera obejmują cały rok szkolny, więc wiele się dzieje. Na ogół, jeśli dana historia obejmuje taki okres czasu (na przykład w książkach o Harrym Potterze), fabuła prowadzona jest przez przynajmniej kilka miesięcy aż do wielkiego finału na...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Cwaniaczek to pewniak, świetna rozrywka i przyznam się bez bicia, że nie tylko dla moich dzieci, ale także i dla mnie. Cóż z tego, że stary jestem, gdy bawi mnie to :-)
Warto!

Rewelacyjna na prezent dla dziecka.

Moje dziecko tą serie uwielbia, śmieje się, solidaryzuje z głównym bohaterem. Polecam

Super książka! Uwielbiam całą serię. Bardzo polecam! :)

fajne oderwanie od cięższych książek, fajna rozrywka

Bardzo ciekawe przygody.

2 002