Przysięga krwi

Richelle Mead Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Akademia wampirów (tom 4) fantastyka, fantasy, science fiction
Blood Promise
Monika Gajdzińska
Nasza Księgarnia
wampiry akademia wampirów mead
Blood Promise
Akademia wampirów (tom 4)
fantastyka, fantasy, science fiction
2011-02-23
angielski
9788310119490
Monika Gajdzińska
wampiry akademia wampirów mead

Mój ulubiony tom z całej serii

Najnudniejszy tom z całej Akademii, ale mimo to nie potrafię umniejszyć mu znaczenia

Książka super! Tak samo nie mogłam się oderwać. Polecam! :)

Po akcji w jaskini Rose postanawia wypełnić przysięgę, którą oboje z Dimitrem złożyli. Mianowicie, obiecali że jeżeli któreś nich zmieni się w strzygę, drugie ich zabije. Porzuca szkołę, swoją przyjaciółkę i wyrusza na Syberię do domu rodzinnego Dimitra, aby go zabić. Nie wie czy to znajdzie, ale to jest jej cel. Książka bardzo wciągająca. Kolejna niewiadoma, kolejna...

wciągające

Ałć!
To było mocne przeżycie, jeśli chodzi o relację głównych bohaterów.
Ałć.

Jak dla mnie do tej pory najsłabszy cześć serii. Jakoś nie przekonała mnie ta podróż Rose na Syberię i jakoś nie czułam tego klimatu.

Są dni, kiedy budzę się z nadzieją, że wszystko, co ostatnio zaszło, to tylko sen. Jestem Śpiącą Królewną, a koszmar, jaki przeżywam, lada moment się rozwieje i będę mogła poślubić ukochanego księcia, a potem żyć z nim długo i szczęśliwie.

Tymczasem nic w mojej najbliższej przyszłości nie zapowiada szczęśliwego zakończenia. Książę? Cóż, to długa historia. Mężczyzna,...

Nie mogę nie odjąć tych gwiazdek za ciagłe, irytujące powtórzenia. Jeżeli czytam trzeci,czwarty tom to naprawdę nie mam pamięci złotej rybki i nie trzeba mi przypominać kto to moroj! Brakowało mi Dymitra, cała te cześć upłynęła mi pod znakiem tego braku. Mead cokolwiek by nie powiedzieć dobrze opisuje uczucia bohaterów, więc tęsknota Rose była gnębiącą, poza tym brakowało...

Przysięga Krwi
Rose nie może się pogodzić ze śmiercią Dymitra. Dobrze wie, że to nie prawda. On żyje, tylko... że jako strzyga. Teraz Rose musi dotrzymać danej jemu obietnicy i... zabić go, aby już nie robił krzywdy innym.
Lecz znaleźć strzygę nie jest łatwo. A w szczególności dochodzi fakt, że Dymitr uciekł do Rosji, a tam znalezienie kogoś to istne piekło.
Rose wspomina...

Dyskusje