Trzy boginie

Julia Grochowska
wybór miłość przeznaczenie emocje

Przewidywalne czytadło

Przewidywalne czytadło

Naciągana i nieprawdopodobna, do tego jeszcze te opisy seksu jakby wycięte z tanich romansideł... Jak lubię Norę Roberts, tak ta książka nie za bardzo przypadła mi do gustu. Na plus to, że szybko się czyta.

Zdecydowanie polecam, świetna książka na długi odpoczynek na leżaku.

Zdecydowanie polecam, świetna książka na długi odpoczynek na leżaku.

Oceniłabym ją zdecydowanie wyżej gdyby nie przewidywalne wątki miłosne, dość naiwne, trochę jakby na siłę wplecione w fabułę. Motyw przewodni dość ciekawy.

To na pewno Nora? Czy może jakiś marny autor widmo? Książka strasznie słaba. Historia nieprawdopodobna. Bohaterowie beznadziejni, wszyscy. Nikogo nie polubiłam. Te ich uczucia takie nieprawdopodobne. Od razu miłość życia i dzikie seksy. Jakaś pseudo historia kryminalna opisana nudno i nieciekawie. We włamaniu brały udział osoby, które nigdy wcześniej tego nie robiły i wszystko wyszło idealnie, otwierali sejfy jak pudełko czekoladek, podmieniali walizki, kradli markowe ubrania i nikt się nie zorientował. Geniusze zbrodni. Tyle książek Nory przeczytałam i jeszcze nigdy się tak nie zawiodłam :( np. książka "Świadek". Przecież to jakby inny autor napisał? "Trzy boginie" to taki gniot, że głowa mała :(

Miałam ochotę na coś lekkiego, więc sięgnęłam po długim czasie po książkę Nory Roberts. Do przeczytania tej książki zachęcił mnie dodatkowo motyw historyczny, jakim jest zatonięcie Lusitanii. Niestety, trochę się zawiodłam, bo na pewno byłam przyzwyczajona do wyższego poziomu tej autorki (moją ulubioną książką Nory Roberts cały czas pozostają Lasy w płomieniach). Ta pozycja natomiast jest bardzo naiwna, nierealna i mało wciągająca. Główne postacie zbyt idealne, piękne, bogate, uprawiające w każdej wolnej chwili nieziemski seks, podróżujące między krajami i kontynentami kiedy tylko chcą oraz niesamowicie inteligentne. To sprawiło, że po odłożeniu książki miałam problem, by ponownie do niej zajrzeć, ale w końcu udało mi się ją przeczytać. Zdecydowanie za dużo było tutaj wątków romansowo-erotycznych, a zbyt mało sensacyjnych. Książka jednak spełniła dla mnie swoją rolę jako wakacyjna lektura, niewymagająca zbyt dużego wysiłku intelektualnego. Polecam tylko osobom, które lubią w książkach bohaterów bez wad i szybko rozwijające się wątki romansowe.

NIektórzy mówią że Nora Roberts jest tylko dla kobiet. Nieprawda. Polecam dla wrażliwych.

Bardzo ciekawa książka, jest w niej akcja, smutek i romans. Ciągła akcja potrafi wciągnąć do czytania. Zakończenie przewidywalne ale bardzo fajne.

Łomatko! Miał być trzymający w napięciu kryminał, z wartką akcją z przeszłością w tle oraz romansami wciągającymi czytelnika. A dostajemy nudną obyczajówkę z wątkami harlequinowymi przewidywalnymi i bez zaskoczeń.
Książka jest idealna do typowej hollywodzkiej produkcji komedii romantycznej niskich lotów.
Nie polecam, bo nie ma co polecać! :-)

Nie polecam, bo nie ma co polecać! :-)

Można się zatracić

Można się zatracić