Nowe życie

E-bookowo
2024-04-10
2024-04-10
Agnieszka Szubert Nowe życie Komedia Grecja Romans Kryminał

Bardzo dobra. Nieprzewidywalna. Zaskakujące zakończenie.

Bardzo dobra. Nieprzewidywalna. Zaskakujące zakończenie.

Po mojej ulubionej Chmielewskiej, świetna odmiana. Liczę na kontynuację ;)

Po mojej ulubionej Chmielewskiej, świetna odmiana. Liczę na kontynuację ;)

Potrzebowalam lekkiej i wesołej książki. I taką dostałam. Historia jest spójna i muszę przyznać, że całkiem nieźle trzyma w napięciu. Co prawda wolę typowe kryminały, ale historia Magdy i Maxa tak mnie zaciekawiła i wciągnęła, że jeżeli powstanie druga część, to też chętnie po nią sięgnę.

Zaskakująca fabuła a napięcie rosło z każdym kolejnym przeczytanym rozdziałem.
Z zaciekawieniem czytałam tą świetną, fajną lekturę. Niestety prawie cała noc nieprzespana;))

Zaskakująca fabuła a napięcie rosło z każdym kolejnym przeczytanym rozdziałem.

Książka bardzo mi się podobała. Polecam!

Książka bardzo mi się podobała. Polecam!

Autorkę znam z jej strony na fb - w ironii siła. Zachwycona tekstami jakie pisze na swoim blogu, kupiłam książkę od razu jak tylko wyszła i nie żałuję bo uśmiałam się do łez. Jesli jeszcze nie czytałaś, to musisz to zrobić!! Polecam!! :))

Świetna!!! Czasami brzuch mnie bolał ze śmiechu. Zakończenie jednak mi się nie podobało. Wolę happy endy, kiedy wszystko jest oczywiste. Chociaż może kolejna część będzie też tak zabawna. Ogólnie polecam!

Nie sądziłam, że będę się tak dobrze bawić. Akcja bardzo szybko nabrała tępa i trzymała je aż do samego końca. Chociaż główna bohaterka bywała czasami irytująca. Dodatkowo zakończenie zdecydowanie zwiastuje drugą część. Oby była tak dobra jak pierwsza.

Sięgnęłam po nią za namową koleżanki.
Myślałam, że to będzie zwykła literatura obyczajowa, jakich wiele. Okazała się jednak wciągającym kryminałem, idealnym dla kobiet. Lekka, z humorem, do poczytania kiedy masz kiepski dzień.

Sięgnęłam po nią za namową koleżanki.

Nie wiem czy bardziej zafascynowana jestem wątkiem miłosnym czy kryminalnym, bo równie mocno wciągają czytelnika. Z pewnością chciałabym poznać losy głównych postaci książki w kolejnej części.
Jestem pod wrażeniem sposobu pisania w tak interesujący sposób. Świetnie wprowadza czytelnika w ciąg zdarzeń i emocji, na początku się towarzyszył mi śmiech, następnie głęboka analiza ciekawych i różnorodnych postaci, potem smutek i współczucie a na końcu radość i oczywiście niedosyt.
Jednym słowem rewelacja!
Dla takich powieści warto czytać, ogromnie polecam ❤️

• W planach ebook

Dodaj cytat z książki Nowe życie