Cukierek albo psikus

To juz ostatnia czesc o przyjaciolkach z Göteberg.
Konczac poprzednia czesc zobaczylam , ze na Legimi pojawila sie 4-ta czesc i wiedzialam, ze zaraz zaczne ja czytac, by poznac dalsze losy dziewczyn. Jessica orzechodzi kryzys z mezem , a i matka z nowym partnerem niw ulatwiaja jej zycia. Soffia spodziewa sie blizniakow , a gdy juz sie „niespodziewanie“ w tzw niewlasciwmy momenciw pojawiaja , zycie rodziny staje na glowie. U Jenny tez maly kryzys. Czy u kazdej z przyjaciolek wroci jako taki spokoj w zyciu?
To juz koniec przygody , ja polecam. Jest to Seria , ktora przelamala moj zastoj czytelniczy, a zarazem jest idealnie wpasowana w tematyke szwecji i akcje #zannkuczytamdozimy u @annkuczyta #czytam_se

To juz ostatnia czesc o przyjaciolkach z Göteberg.

#zannkuczytamdozimy #czytam_se

To była paź­dzier­ni­kowa so­bota. Paź­dzier­ni­kowe so­boty po­tra­fią być wspa­niałe, z przej­rzy­stym po­wie­trzem, bez­chmur­nym nie­bem i słoń­cem. Ta jed­nak sta­no­wiła ra­czej przed­smak li­sto­pada w Göte­borgu. Niebo było szare i za­chmu­rzone. Wiał zimny wiatr, a na do­da­tek pa­dał deszcz. Nie był to ten ro­dzaj ulew­nego desz­czu, przy któ­rym można wyj­rzeć przez okno, wes­tchnąć z roz­ko­szą i wtu­lić się w róg ka­napy z do­brą książ­ką. Nie, był to ra­czej ro­dzaj mżaw­ki, od czasu do czasu usta­wała, by za­raz znów wró­cić."

U nas taka piękna była niedziela, i bardzo chciałabym, żeby mój ulubiony miesiąc - listopad, również miał takie dni :)
Czekacie na listopad? A może na grudzień? Czy odliczać ie już dni do czerwca?

Kiedy Sylwia @zaczytany_kwiatek_un dała znać, że na @czytamzlegimi ukazał się IV tom o przulyjaciolkach mieszkających w Göteborgu, od razu wiedziałam, że w weekend go poznam.
To seria, którą polecam tym, którzy pytają o coś innego, niż szwedzkie kryminały :)

W życiu przyjaciółek trochę się pozmieniało. Nie mają już czasu, by spotykać się tak często jak wcześniej.
Sofia spodziewa się bliźniaków, Jenny walczy z matką i mężem, którzy chcą, by sprzedawała zdrową żywność i zrezygnowała w pracy w piekarni, a Jessica przechodzi z Claesem mały kryzys. Wszystko to jest okraszone wybucham i córki jednej z nich, wkurzającą mamą i jej nowym partnerem oraz w końcu oczekiwaniem i przygotowaniami Halloween.

To już ostatnia część "Czterech pór roku" i chociaż nie jest to wybitne dzieło, można miło spędzić przy niej czas.

#zannkuczytamdozimy #czytam_se

• Cykl
  • 2023 Rok
  • Czytnik
  • Samodzielne
  • Czytam_se

Dodaj cytat z książki Cukierek albo psikus