Starszy brat. O towarzyszeniu młodym w przygodzie życia.

Okładka książki Starszy brat. O towarzyszeniu młodym w przygodzie życia. Sebastian Kosecki
Okładka książki Starszy brat. O towarzyszeniu młodym w przygodzie życia.
Sebastian Kosecki Wydawnictwo: POMOC Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
POMOC Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
2021-01-01
2021-01-01
brat starszy brat dorastanie rodzina rodzeństwo towarzyszenie

jest dużo książek o tym tytule, ale ta jest wyjątkowa - zakłada i opisuje rolę autorytetu-przyjaciela, który ma wskazywać drogę i wspierać, bez narzucania własnego zdania. Autor przegenialny, Ludzie Złoci obczajcie go na tiktoku ;)

Ile bym dała za takiego Starszego Brata, jakim jest ks. Sebastian <3

Ile bym dała za takiego Starszego Brata, jakim jest ks. Sebastian <3

Misja starszego brata to pełna zaangażowania, przepiękna szkoła miłości i towarzyszenia.

Nie jest to sztuka, której można się nauczyć. To raczej chęć, decyzja woli, by trwać w serdecznym, rozumiejącym i współczującym towarzyszeniu młodszym braciom.

Gotowość dzielenia się swoim czasem i życiem już jest wystarczająca, by kiedyś usłyszeć „Dziękuję Ci za to, że po prostu byłeś. Zmieniłeś moje życie”.
Duży plus za piękne opowiadanie na koniec.

Dodaj cytat z książki Starszy brat. O towarzyszeniu młodym w przygodzie życia.