Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi

Dale Carnegie Wydawnictwo: StudioEMKA poradniki
How to win friends and influence people
poradniki
Paweł Cichawa
przyjaźń poradniki

Wiele z opisanych zasad jest bardzo pomocnych w codziennym życiu. Obowiązkowa pozycja dla każdego.

Do książki podszedłem dość sceptycznie. Poleca ją wielu coachów i wydaje się dość banalna. Jednak zawartość całkowicie otwiera horyzont jak relacje międzyludzkie powinny wyglądać. Stosując się do zasad książki można stworzyc długie i trwałe zażyłości z ludźmi oparte na szacunku, szczerości i lojalności. Polecam każdemu - bez względu na to czy jesteś pracownikiem czy szefem.

Książkę polecił mi kolega ze studiów - twierdził, że zmieniła ona jego życie o 180 stopni. Pomyślałam sobie "no chyba delikatnie przesadzasz", ale postanowiłam dać Panu Dale'owi szansę. Jakaż to była świetna decyzja!
Książka w bardzo przystępny sposób podaje czytelnikowi dosłownie, jak na tacy rady, które może wcielić w życie zaraz po przeczytaniu książki i czerpać z nich...

Są bardzo przydatne rady i polecam przeczytać

Interesujący poradnik o tym jak zjednać sobie ludzi. Niektóre rady naprawdę przydatne. :)

Nie jestem pewien co do skuteczności wszystkich opisanych w tej książce zasad, ale uważam, że wiele z nich może być pomocnych na co dzień.

Przyznam, że ciężko mi się czyta poradniki i szybko odkładam na półkę książki z "historyjkami", ale co zaskakujące wciągnęła mnie ta książka. Czytałam to właśnie jak poradnik - ze skupieniem, próbowałam to odnieść do swojego życia i wyciągnęłam ciekawe wnioski . Nie ma sensu czytać takie książki bez chęci zmiany i dlatego po przeczytaniu książki czuje że właśnie te zmiany...

Kolejny dobry poradnik jak żyć dobrze z ludźmi

Bardzo fajna książka, dużo zmieniła w moim życiu jak i również wspomogła mój rozwój zawodowy.

Uważam że super książką na początek. Omawiane tematy po czasie wydają się oczywiste ale jak widać nie wszyscy zwracają na nie uwagę. Proste wskazówki które osobiście stosowałem i stosuję w praktyce naprawdę dają dużo więcej niż można się spodziewać.

Dyskusje

4 691