PIĘKNY E-COMMERCE. Jak sprzedawać fashion i beauty w Internecie?

Okładka książki PIĘKNY E-COMMERCE. Jak sprzedawać fashion i beauty w Internecie? Kamila Gębik
Kamila Gębik Wydawnictwo: KAMMEDIA Kamila Gębik poradniki
poradniki
KAMMEDIA Kamila Gębik
2021-12-06
2021-12-06

Książka Kamili Gębik jest świetnym wprowadzeniem dla firm chcących rozpocząć sprzedaż w kanale e commerce lub będących w początkowej fazie wdrożenia. Pomimo faktu, że autor skupia się na fashion i beauty pozwala jednak rozpoznać trendy i pomaga zaplanować strategię na bazie doświadczeń innych topowych brandów. Jako Dyrektor Generalny marki własnej MILAN w kategorii szkolno-biurowej polecam tą książkę przed przystąpieniem do planowania sprzedaży w kanale e commerce zarówno B2B jak i B2C. Zanim wybierzemy odpowiednie wsparcie konsultingowe warto posiąść podstawową wiedzę, poznać trendy rynkowe oraz potencjalne ścieżki rozwoju w przyszłości. Pozwoli to nam uniknąć wielu wielu niepotrzebnych wydatków finansowych oraz zaplanować działania.

Grzegorz Walczak
General Director / Dyrektor Generalny
MILAN Polska Sp. z o.o.

Ksiazka zostala stworzona na szybko na fali wywolanej pandemia zwiekszonej sprzedazy w internecie (czyli po fakcie). Autor przylozyl sie do tematu bardzo powierzchownie. Nie ma w niej niczego czego nie moznaby znalezc w internecie. Autor zdaje sie nie miec pojecia co jest naprawde wazne w handlu/ zdaje sie miec bardzo ograniczone doswiadczenie dotyczace handlu.

Tresc ksiazki jest czesto trudna do zrozumienia. Styl pisania niepoprawny. Ogromna ilosc bledow. Ksiazka nie jest obiektywnym spojrzeniem na temat. Jest niesamowicie opiniotworcza. Zdecydowanie nie polecam.

Wiele opinii, wysokich ocen na tej stronie jest falszywa. Niestety ksiazke zakupilam kierujac sie tymi falszywymi, wykreowanymi opiniami dlatego przestrzegam innych czytelnikow.

Tresc...

Książka Kamili Gębik jest świetną pozycją zarówno dla osób, które rozpoczynają działalność sklepu internetowego (nie tylko w branży fashion i beauty),ale także dla osób doświadczonych.
"Piękny e-commerce" systematyzuje wiedzę, daje nowe spojrzenie na kwestie związane z e-commerce oraz pokazuje trendy.

Autorka książki wskazuje wiele czynników wpływających na rozwój biznesu w sieci. Opisuje je, podaje nieraz gotowe rozwiązania na wzrost konwersji, inspiruje do zmian, pokazuje inne podejście do problemów w biznesie.

Dla mnie dużą zaletą są wywiady z ekspertami z branży - założycielami dużych biznesów, z dyrektorami e-commerce, specjalistami.
Dodatkowo zaletą jest wypunktowanie plusów i minusów konkretnych rozwiązań.

Uważam, że książka powinna być polecana dla studentów, którzy chcą poznać świat e-commerce. Treść jest napisana językiem nieskomplikowanym, zrozumiałym nawet dla laików.

Autorka książki wskazuje wiele czynników wpływających na rozwój...

Przeczytałem ostatnio "PIĘKNY E-COMMERCE. Jak sprzedawać fashion i beauty w Internecie?" autorstwa Kamili Gębik i muszę przyznać, że byłem pod ogromnym wrażeniem.

Jako osoba doświadczona w świecie e-commerce, uznałem tę książkę za nieocenione źródło wiedzy dla osób na początku swojej drogi.

Przekazana wiedza jest podana w przyjazny i łatwy do zrozumienia sposób, dzięki czemu jest przystępna dla każdego, kto chce zacząć działać w tej branży.

Gorąco polecam ją każdemu, kto jest zainteresowany sprzedażą mody i produktów kosmetycznych online.

Książka bardzo słaba i rozczarowujaca, ktorej glownym celem jest wypromowanie autorki jako ekspertki w tej dziedzinie. Zanim kupicie jej ksiazke, sprawdzcie jakie faktyczne sukcesy odniosla w tej branzy. W dodatku autorka spamuje w nieskonczonosc swoim dzielem kanaly w social mediach nie wnoszac zadnej eksperckiej tresci do dyskursu ecommerce.

Świetna pozycja dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z e-commerce. Treść swobodna, łatwa do przyswojenia. Książka mądrze podzielona na poszczególne zagadnienia. Wartościowe wywiady ze specjalistami, które nakreślają najnowsze trendy. Polecam !

Książka to naprawdę dobry „spacer” po e-commerce. Wszystko wytłumaczone od najmniejszego szczegółu. Ta pozycja to idealna książka przed wejściem w tej wielki świat. Zahacza także o tematy marketingowe i social mediów. Najbardziej spodobało mi się, że poznałam wiele terminów, które dotychczas niby znałam, jednak dopiero teraz poznałam ich esencję. Bardzo polecam tę książkę!

Książka ta to swoisty „przewodnik przetrwania” na bardzo konkurencyjnym rynku jakim jest e-commerce w branży beauty. Co ważnie, nie ma tutaj niepotrzebnego planktonu marketingowego, a wyłącznie „sam sos”. Książka dobrze tłumaczy poszczególne meandry rynku. Jest doskonałą i zarówno obowiązkową pozycją dla przedsiębiorców, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w tym obszarze. A osobom, które są zaawansowane w tej dziedzinie, nadaje również świeżego spojrzenia na ekosystem, w którym funkcjonują.

Fajna i dobrze napisana książka dla początkujących i też tych którzy pierwsze lata w e-commerce mają za sobą. Polecam nie tylko dla branży piękna...

Świetna książka, polecam szczególnie tym którzy zaczynają swoją przygodę z eCommerce. Dużo merytorycznej wiedzy przekazanej w bardzo zrozumiały sposób :)

• Do kupienia
  • Poradniki
  • E-COMMERCE

Dodaj cytat z książki PIĘKNY E-COMMERCE. Jak sprzedawać fashion i beauty w Internecie?