Twist of Fate

Okładka książki Twist of Fate Regine Abel
Okładka książki Twist of Fate
Regine Abel Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Veredian Chronicles (tom 4) fantasy, science fiction
Veredian Chronicles (tom 4)
Twist of Fate
Kindle Edition
2018-05-01
2018-05-01
obcy niewolnictwo romans fantasy

2060

Na półkach: , , , , , , ,

Pierwszy oficer Ghan, masywny, stoicki i poważnie cierpiący z powodu Skazy. Tę niewielką ilość czasu, która mu została, chce spędzić robiąc to, co potrafi najlepiej, kopiąc tyłki i ciesząc się swoją ukochaną przybraną rodziną, która obejmuje jego adoptowaną młodszą siostrę Amalię, wieloletniego najlepszego przyjaciela i dowódcę generała Khala i radnego Lhora, wujek ich trojki dzieci. Znalazł w nich pociechę, miłość i szczęście.
Kontynuując współpracę z potężną armią Turrean, aby uwolnić pozostałych uwięzionych Veredian, po tym, jak generał Khel postanawia wycofać się z dowodzenia armią Xelixian, Ghan pracuje razem z admirałem Lee, przywódcą wojskowym Turrean, aby skoncentrować się i opracować strategię, gdzie ich wróg Varreck może się pojawić i w końcu go pojmać i stracić.
To ostatni blask chwały Ghana, który nie podda się bez walki, dopóki nie spotka Aleiny i wszystkie jego plany wylatują jak ze śluzy powietrznej. Jednak broni się przed tą miłością, bo nie może skazać ją na mężczyznę, który jest skazany na śmierć .
Jak wspomniano powyżej, jest to czwarta książka z tej serii i aby w pełni się nią cieszyć, NAPRAWDĘ musisz przeczytać poprzednie książki, jest to wspaniała seria, która jest bogata w historię i fabułę. Każda książka ma historię i opowiada jej część, którą trzeba poznać .
Jest cała obsada fantastycznie skonstruowanych postaci i od momentu, gdy „poznałam” Ghana w pierwszej książce byłam uzależniona!
Uwielbiam tę serię, zwroty akcji w tej książce i nie mogłam i nie zamierzałam tego odłożyć, dopóki nie skończę! Jestem pod wrażeniem ogromu budowania świata, który został wniesiony do tej serii, a ta książka to utrzymuje i opiera się na tym. Nie mogę się doczekać, co będzie dalej, bo nie chcę jeszcze opuszczać Veredian!
W takiej kolejności powinno się czytać serie Braxian's i Veredian
1. Escaping Fate, Veredian Chronicles 1