Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach #17

Okładka książki Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach #17 autora Sorata Akizuki, 9788380017696
Okładka książki Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach #17
Sorata Akizuki Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach (tom 17) komiksy
192 str. 3 godz. 12 min.
Kategoria:
komiksy
Format:
papier
Cykl:
Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach (tom 17)
Tytuł oryginału:
Akagami no Shirayukihime
Data wydania:
2021-07-15
Data 1. wyd. pol.:
2021-07-15
Liczba stron:
192
Czas czytania
3 godz. 12 min.
Język:
polski
ISBN:
9788380017696
Tłumacz:
Martyna Zdonek
Średnia ocen

7,9 7,9 / 10

Oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki
Reklama

Kup Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach #17 w ulubionej księgarnii

Porównywarka z najlepszymi ofertami księgarń
W naszej porównywarce znajdziesz książki, e-booki i audiobooki z najpopularniejszych księgarń internetowych. Niektórzy partnerzy przygotowują dla użytkowników naszego serwisu specjalne rabaty, dlatego warto kupować książki przez lubimyczytać.pl.
Oferty są prezentowane w trzech kategoriach: „Oferta dnia” (promocje partnerów),„Polecane księgarnie” (sprawdzeni partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy na podstawie umów) oraz „Pozostałe”. W każdej kategorii kolejność prezentacji zależy od ceny produktu przekazanej przez księgarnie lub dostawcę porównywarki.
Lubimyczytać.pl nie prowadzi sprzedaży i nie uczestniczy w procesie zakupowym po przekierowaniu na stronę sklepu. Mimo że dokładamy starań, aby wszystkie linki i informacje były aktualne, nie mamy wpływu na ewentualne nieścisłości cenowe, błędne przekierowania lub zmiany w ofertach księgarni. Jeśli zauważysz nieprawidłowość, prosimy o zgłoszenie jej na adres: admin@lubimyczytac.pl. Dzięki Twojej informacji możemy jeszcze lepiej dbać o jakość działania naszej porównywarki.
Ładowanie Szukamy ofert...

Polecane przez redakcję

Oceny książki Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach #17

Średnia ocen
7,9 / 10
14 ocen
Twoja ocena
0 / 10

OPINIE i DYSKUSJE o książce Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach #17

Sortuj:
avatar
423
82

Na półkach: ,

Bardzo podoba mnie się to, że to nie jest już typowy romansik w królewskiej krainie między księciem, a już nie taką zwykłą dziewczyną. Fajnie jest czytać też o tym, co dzieje się poza tym ich wspólnym marzeniem i miłością. Intrygi polityczne, drobne akcyjki i zawiłości w relacjach między innymi postaciami.
Naprawdę żałuję, że anime skończyło się po dwóch sezonach, bo czytając już to, co dzieje się dalej bardzo przyjemnie, by się je oglądało

Bardzo podoba mnie się to, że to nie jest już typowy romansik w królewskiej krainie między księciem, a już nie taką zwykłą dziewczyną. Fajnie jest czytać też o tym, co dzieje się poza tym ich wspólnym marzeniem i miłością. Intrygi polityczne, drobne akcyjki i zawiłości w relacjach między innymi postaciami.
Naprawdę żałuję, że anime skończyło się po dwóch sezonach, bo...

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Poznaj innych czytelników

32 użytkowników ma tytuł Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach #17 na półkach głównych
  • 18
  • 14
29 użytkowników ma tytuł Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach #17 na półkach dodatkowych
  • 10
  • 10
  • 2
  • 2
  • 2
  • 1
  • 1
  • 1

Tagi i tematy do książki Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach #17

Inne książki autora

Czytelnicy tej książki przeczytali również

Cytaty z książki Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach #17

Bądź pierwszy

Dodaj cytat z książki Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach #17