Unlimited Power

Free Press
2003-01-01
2003-01-01
sukces NLP

Odradzam przeczytanie tej książki. Pierwsze 100 stron jest nawet w porządku, ale autor szybko wystrzelał się z wiarygodnych argumentów. Cała reszta książki to dowody anegdotyczne. Padają tak szkodliwe rady jak np. że "należy pić wodę destylowaną" oraz wiele innych bardzo szkodliwych rad z zakresu żywienia i nie tylko. Niesamowicie nudna lektura, są o wiele lepsze.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Każdy powinien ją przeczytać :)

Każdy powinien ją przeczytać :)

Jest to książka, którą powinni przeczytać wszyscy nauczyciele, psychoterapeuci, psychologowie lub generalnie osoby, które mają na co dzień styczność z drugim człowiekiem. W moich oczach, jest to książka przeznaczona dla osób, które pracują nie tylko dla pieniędzy, ale także z powołania i chcą codziennie dawać więcej swoim odbiorcom. Jak sam autor tłumaczy, książkę tę można traktować jak podręcznik i wracać do nie wielokrotnie, a Ja zdecydowanie polecam takie właśnie podejście. Życzę miłej lektury :)

To bardzo ważna książką dla wszystkich opętanych biznesem mlm. Jeśli chcesz zarobić milion w pierwszym tygodniu, to musisz ją mieć.

Nasza moc bez granic to pierwsza książka Anthonego Robbinsa, o której nie miałem pojęcia, że istnieje. Chociaż napisana w latach ’90 to nadal wiedzą w niej zawarta jest aktualna. Czytając tę książkę wykonałem tyle notatek jak nigdy wcześniej. Muszę przyznać, że w książce zawarte są porady, w które za bardzo nie wierzę np. technika rozbłysku, która ma za zadanie szybko zniwelować ból głowy. Próbowałem i na mnie to nie działa 😉
Działa za to:
– 5 zasad wyznaczania celu,
– 5 zasad formułowania próśb,
– 5 pytań o rezultat,
– 5 zasad do sukcesu,
oraz multum technik, o których zabrakło by czasu, żeby je opisać.
Książkę polecam maniakom samorozwoju, ale też osobom niezdecydowanym. Myślę, że każdy w tej książce znajdzie coś dla siebie. Oczywiście nie musisz wierzyć mi na słowo. Przeczytaj ja sam i daj znać jaka jest o niej Twoja opinia 😉
Daję mocne 9/10
www.ksiazkimotywacyjne.pl

Przeczytałam te książkę po "obudź w sobie olbrzyma" i nie zawiodłam sie.
Nasza moc bez granic jest książka typową jeśli ktoś chce sie zmienić i w sposób bardziej podświadomy. Obudz w sobie olbrzyma ma duzo wiecej informacji i jest bardziej kompletna (również ma mnóstwo ćwiczen do zmiany)
Traktuje te książkę jako uzupełnienie obudź w sobie olbrzyma. I jest godna polecenia

Przeczytałam te książkę po "obudź w sobie olbrzyma" i nie zawiodłam sie.
Traktuje te książkę jako uzupełnienie obudź w sobie olbrzyma. I jest godna...

Inspirujaca książka dająca dużo do myslenia i uczaca technik przydatnych w życiu.Pozycja godna uwagi.Polecam

Jest to druga książka Anthony Robbinsa, którą czytałem po "Obudź w sobie olbrzyma". Jest to niezwykły podręcznik do zarządzania ciałem i umysłem. Przedstawia metody, które odmienią Twoje życie, ale tylko wtedy gdy wprowadzisz je w życie. Książka ma już swoje lata, ale wiedza w niej zawarta jest cały czas aktualna. Świetna książka i wspaniałe rady, które mogą odmienić życie każdego chcącego. Super, super.

Książka zdecydowanie motywująca. Jeśli człowiek chce się rozwijać i wieść lepsze życie zdecydowanie polecam książki tego autora. Pomimo, iż akurat ta napisana została wiele lat temu - niewiele traci na aktualności.

Couchingowe brednie

Couchingowe brednie