Becz i dzwoń dzwoneczkiem

Okładka książki Becz i dzwoń dzwoneczkiem Piotr Pawlukiewicz
Okładka książki Becz i dzwoń dzwoneczkiem
Piotr Pawlukiewicz Wydawnictwo: 2Ryby.pl religia
religia
2Ryby.pl
2022-12-01
2021-04-09

Piękna, wartościowa książka. Jak wszystkie pozostałe ks. Piotra.

Piękna, wartościowa książka. Jak wszystkie pozostałe ks. Piotra.

Na maska seksistowska, szowinistyczna i szufladkująca wszystko, dzieląca rzeczy na czarne i białe. Nie mogę uwierzyć, że w XXI wieku wycina się lasy, żeby drukować takie grafomaństwo.

To i ja zadzwonię swoim dzwoneczkiem, bo warto!

To i ja zadzwonię swoim dzwoneczkiem, bo warto!

Kazania, konferencje, rekolekcje ks. Piotra Pawlukiewicza były dla mnie zawsze wspaniałą inspiracją, aby iść dalej w życiu duchowym. Nie inaczej jest i tym razem. Konkretnie, po męsku, nie owijając w bawełnę.
Jak dla mnie jedna z lepszych jego książek, a dla mnie dodatkowo ważna, w roku wielkich zmian. Polecam, ale też ostrzegam: nie będziesz tą samą osobą po jej przeczytaniu.

Rzeczywiście, ta książka się nie zamyka. Nie sposób odłożyć jej na później. Pochłania i porusza serca.

Mądra książka dającą do myślenia

Mądra książka dającą do myślenia

Świetna! I to pomimo znanych treści warto co jakiś czas przypominać.

Świetna! I to pomimo znanych treści warto co jakiś czas przypominać.

Szybko się czyta, ale treści do przemyślenia wiele. Polecam

Szybko się czyta, ale treści do przemyślenia wiele. Polecam

Zacna lektura na niedzielę ale ja dziś tylko dokończyłam.
Z moim ulubionym ŚP Księdzem cudownie spędziłam sobotę.
To nic,że niektóre historie wcześniej znałam... To nic,że należało się zatrzymać coby porozważać...To nic,że wiekowo czułam się poza tematem...To nic...
Duchowość Piotra Pawlukiewicza przenika i wnika...

Zacna lektura na niedzielę ale ja dziś tylko dokończyłam.
Z moim ulubionym ŚP Księdzem cudownie spędziłam sobotę.
Duchowość Piotra Pawlukiewicza przenika i wnika...

Drogi czytelniku, to jest opinia naszego wydawnictwa. Każdą treść, którą wydajemy w postaci książki lub audiobooka, wpierw uznajemy za bardzo dobrą, wartościową i potrzebną. Dlatego niech Cię nie dziwi, że ta opinia będzie pozytywna ;-)

Ta książka jest naszym podziękowaniem za życie i pracę ks. Piotra. „Becz i dzwoń dzwoneczkiem” to spisane i na nowo zredagowane rekolekcje, które ks. Pawlukiewicz wygłosił w 2012 r. we wrocławskim duszpasterstwie „Maciejówka”. Postanowiliśmy odkopać tę drogocenną perłę z piasków naszego archiwum i otworzyć przed Wami kolejną możliwość spotkania z tym wyjątkowym kaznodzieją, jego legendarnym poczuciem humoru, niezwykłą wrażliwością, ale przede wszystkim – konkretem, czyli umiejętnością nazywania rzeczy po imieniu.

Zaryzykowaliśmy i dodaliśmy do książki rysunki nadrukowane na kalce. Jaki jest efekt? Sprawdźcie sami :-)

więcej Pokaż mimo tovideo - opinia

• Przeczytane w 2023