Marketing Automation. W kierunku sztucznej inteligencji i hiperpersonalizacji

Okładka książki Marketing Automation. W kierunku sztucznej inteligencji i hiperpersonalizacji
Grzegorz Błażewicz Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN Seria: Seria Marketing biznes, finanse
biznes, finanse
Seria Marketing
Wydawnictwo Naukowe PWN
2021-05-28
2021-05-28
Data 1. wydania:
2022-06-13

Miałem obawę że książka będzie 200 stronicową reklama platformy selesmanago, jak się okazało byłem w błędzie. Autor i właściciel wspominanej marki w miękki sposób opowiada o tym czym jest automatyzacja działań z przestrzeni e-commerce marketingu. Jak dla mnie za dużo miękkiej tematyki troszkę mało tematów technicznych. Fajna pozycja warto poczytać.

Dodaj cytat z książki Marketing Automation. W kierunku sztucznej inteligencji i hiperpersonalizacji