Marketing Automation: w kierunku sztucznej inteligencji i hiperpersonalizacji

Grzegorz Błażewicz Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN biznes, finanse
Wydawnictwo Naukowe PWN
biznes, finanse
2021-05-27

Miałem obawę że książka będzie 200 stronicową reklama platformy selesmanago, jak sie okazało byłem w błędzie. Autor i właściciel wspominanej marki w miękki sposób opowiada o tym czym jest automatyzacja działań z przestrzeni ecommerce marketingu. Jak dla mnie za dużo miękkiej tematyki troszke mało takiej twardej teorii. Fajna pozycja warto poczytać.