Misiu Zdzisiu Kolacja Wigilijna

Bonus Liber
2020-12-01
2020-12-01
32 min.
bajka dla dzieci pierwsza pomoc biologia ratowanie misiu zdzisiu zadławienie passio Tomasz Micek edukacyjna karetka szpital pogotowie barszcz wigilia kolacja mama tata

więcej Więcej

Bardzo lekko i przyjemnie napisana książeczka Doskonała jako praktyczny i miły prezent dla dzieci Bawi i uczy A czytając ją po raz setny dziecku perfekcyjnie przyswoilam zasady pierwszej pomocy ;)

Bardzo fajna kolorowa książeczka dla dzieci w każdym wieku. Bardzo dobrze się czyta. Polecam 🥳

Super! Na prawdę polecam. Mimo że już dawno po świętach to codziennie czytamy te bajkę przed snem :) Jako rodzic jestem zachwycona tym ze w końcu pojawila sie bajka która rowniez i mnie czegos nauczy. Mam nadzieje ze szybko pojawi sie kolejna czesc <3

Świetna książka bardzo wartościowy przekaz! Polecam nawet nie w okresie swiatecznym. Warto!

Dodaj cytat z książki Misiu Zdzisiu Kolacja Wigilijna