Świat do góry nogami #2

Okładka książki Świat do góry nogami #2
Yuu Minaduki Wydawnictwo: Dango Cykl: Świat do góry nogami (tom 2) Seria: mochiko by DANGO komiksy
komiksy
Świat do góry nogami (tom 2)
mochiko by DANGO
Maja Krzycka
dramat okruchy życia boys love yaoi manga romans 18+

Bardzo dobre zakończenie historii. Bardzo polecam

Bardzo dobre zakończenie historii. Bardzo polecam

Ostateczne zakończenie wątku miłosnego Yosuke i Arimury. Jest to już ten moment historii, który linią czasu przeplata się z Gniazdkiem miłości, lecz nie pojawiają się większe nawiązania, niż zam Hozumi. Przyjemny happy end :) Choć jest tutaj na tyle mało treści, że można by na spokojnie wszystko upchać w jednym tomiku...

Bardzo przyjemny tomik. Obserwujemy jak bohaterowie przezwyciężają trudności i rozpoczynają wspólną przyszłość. Bohaterowie dojrzewają w związku i zmieniają się z czasem czując się bardziej komfortowo. Z jakiegoś powodu ten tomik podobał mi się dużo bardziej niż poprzednie, ale może po prostu powinnam je jeszcze raz przeczytać. Przyjemna seria :)

Tutaj już słabo ze scenami ero. Bardziej tom podchodzi pod głębsze uczucia bohaterów i ich dylematy moralne.

Dodaj cytat z książki Świat do góry nogami #2