Dynasty

Okładka książki Dynasty
Sheridan Anne Wydawnictwo: Independently published Cykl: Boys of Winter (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Boys of Winter (tom 1)
Independently published
2021-01-21
Data 1. wydania:
2021-01-21
angielski
Polyamorous Reverse Harem Young Adult High School Dark New Adult Suspense Erotica > Menage Sociology > Abuse

Moje drugie podejście do twórczości tej autorki. Ponownie nie jestem przekonana, czy mam siłę wciągać się w tę serię. Ta książka zdecydowanie częściej zapewniała mi poirytowanie, niż rozrywkę... Chyba jednak odpuszczę kontynuowanie zapoznawania się z dorobkiem Anne Sheridan. Jej książki nie są tragiczne, ale po prostu nie dla mnie.

Dodaj cytat z książki Dynasty