Kup teraz - 12 ofert w cenie od 26.27 zł do 35.31 zł

TheSkylarks' War
literatura dziecięca
Łukasz Witczak

1934

Jak dorasta się w chłodnym pozbawionym uczuć domu? Jak wygląda dorastanie w czasie wojny? Jak ważna jest w tym czasie przyjaźń? O tym między innymi jest ta piękna i wzruszająca opowieść.
więcej na blogu:

Fantastycznie napisana książka, wyróżniona Nagrodą Costa za 2018 r. w kategorii książki dla dzieci, ale powinni ją przeczytać dorośli!
Nie czytałam jeszcze powieści, która by tak dobitnie i za pomocą równie oszczędnych środków oddała obojętność rodzica w stosunku do własnego dziecka (a przecież się to zdarza), wielkość serc i przedsiębiorczość dzieciaków w sytuacji próby,...

• Samodzielne
  • # dziecięce & młodzieżowe
  • literatura dziecięca
  • Wydawnictwo Dwie Siostry
  • Przeczytane 2021
  • Do biblioteki
  • Przeczytane w oryg.

Dodaj cytat z książki Wojna skowronków