Dialog motywujący i terapia poznawczo behawioralna

Sylvie Naar-KingSteven A. Safren Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego Seria: Psychiatria i psychoterapia nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Motivational Interviewing and CBT: Combining Strategies for Maximum Effectivenes
Juliusz Okuniewski
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Juliusz Okuniewski
Psychiatria i psychoterapia
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Wywiad motywujący z młodzieżą i młodymi dorosłymi Sylvie Naar-King, Mariann Suarez
7,0
Wywiad motywuj... Sylvie Naar-King, M...