The Future We Choose: Surviving the Climate Crisis

Okładka książki The Future We Choose: Surviving the Climate Crisis
Christiana FigueresTom Rivett-Carnac Wydawnictwo: Bonnier Zaffre popularnonaukowa
popularnonaukowa
Bonnier Zaffre
2020-02-25
Data 1. wydania:
2020-02-25
angielski
ekologia ochrona środowiska klimat

Okładka książki Przyszłość zależy od nas. Przewodnik po kryzysie klimatycznym dla niepoprawnych optymistów Christiana Figueres, Tom Rivett-Carnac
Ocena 6,7
Przyszłość zal... Christiana Figueres...