Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.99 zł do 35.06 zł

Dom Fauna

Agnieszka Stelmaszyk Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Kroniki Archeo (tom 12) powieść przygodowa
Zielona Sowa
Kroniki Archeo (tom 12)
powieść przygodowa
2020-05-20

Ciekawa książka i podobnie jak większość tomów "Kronik Archeo" jest bardzo ciekawa i wciągająca. W tej części mamy wiele informacji zarówno o Rzymie jak i Dublinie. Choć wszyscy główni bohaterowie serii są w zupełnie różnych zakątkach Europy to jak zwykle wspólnie odnajdą kolejny ciekawy artefakt. Bardzo liczę na to, że już niedługo powstanie kolejna książka serii, którą...

Polecam :)

najlepsza książka jaką czytałem.

Ostatni tom mojej ulubionej serii którą pisze moja ulubiona autorka. Książka prześwietnie poprowadzona. Zawiera dużo zwrotów akcji. Przygodowo-edukacyjna książka która jest prześwietna . Oby Agnieszka Stelmaszyk napisała 13 tom tej prześwietnej serii . Gdyby skala była większa dałbym jej 12/10. Polecam

Książka jest świetna, nie brak w niej przygody, a w dodatku zawiera bardzo ładne ilustracje. Można się też dużo dowiedzieć o niektórych krajach.

Świetna książka, przede wszystkim dla młodszej młodzieży, ale także dla tych starszych. Przygody dwóch zaprzyjaźnionych rodzin jak zwykle są bardzo ciekawe i trzymają w napięciu, co sprawiło, że pochłonęłam książkę w jedno popołudnie. Żałuję jedynie, że przez sporą część książki bohaterowie nie byli razem, a rozwiązywali tajemnicę w dwóch rożnych krajach.
Nie zmienia to...

Polecam dwunasty tom książkowej serii o dzieciach archeologów.

Jak na razie ostatni tom Kronik Archeo. Ale w to, że dalszych tomów nie będzie nie uwierzę! Już zrobiłam miejsce na półce c:
Książka zaskakująca, a chwilami mrożąca krew w żyłach jak wszystkie pozostałe - uwielbiam to ;)
P.S. Mam nadzieję, że wątek z samej końcówki szybko się rozwinie :3

Hmmm... I co tu napisać? Książka nie jest zła, czyta się ją jak pozostałe z tej serii bardzo lekko i przyjemnie ale zabrakło mi w niej tej nutki przygody, którą zawierają poprzednie części. Wszystko niby dzieje się wokół skarbu ale tak naprawdę opisane jest wszystko wokół a nie te ciekawostki związane z historią skarbu. Rzeczywiście o samym skarbie są może 3 rozdziały....

Nie wiem do końca co myślę o tej części. Podoba mi się, że od paru tomów pani Stelmaszyk ''wkręca'' rodziców naszych wspaniałych bohaterów do przygód dzieci, dzięki temu książka sprawia wrażenie nieco bardziej ''realnej''. W końcu dzieci same by nie rozwiązały wielu zagadek bez pomocy swoich opiekunów.
Jednak z drugiej strony strasznie mi brakuje takiej fascynacji tym co...

• 2021
  • 2020