Znaleźć czas. Twój sprawdzony system produktywności

Okładka książki Znaleźć czas. Twój sprawdzony system produktywności
Michał Barczak Wydawnictwo: Onepress poradniki
poradniki
Onepress
2020-03-17
2020-03-17

więcej Więcej

Krótka, treściwa i praktyczna książka. Nie ma w niej niepotrzebnego "lania wody" przez co czyta się ją szybko.
Niestety z mojego punktu widzenia, nie było w niej nic nowego i odkrywczego. Prawie wszystkie porady są zaczerpnięte z innych publikacji. Dla kogoś kto styka się z tematyką produktywności po raz pierwszy, jest to dobra książka na zapoznanie się z niektórymi...

Książka jest krótka a mimo to zawiera sporo koncepcji/metod pracy, które warto rozważyć i wypróbować. Mimo, że nie pierwszy raz słyszę o grywalizacji czy OKR, to dobrze było sobie o tym przypomnieć i wypróbować.

Książkę dostałem w prezencie, ponieważ życie sprawiło, że często narzekam na brak czasu. Stety lub nie, ale jej treść nie do końca wpasowuje się w to na jakim etapie zmian w życiu jestem, ale na pewno dała mi ona kilka wskazówek na przyszłość.

Właśnie skończyłem czytać książkę Pana Michała. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Książka jest bardzo krótka, ale treściwa. Jest w niej zawarte wiele praktycznych strategii i porad jak skutecznie zarządzać swoim czasem w życiu. Właśnie wprowadzam kilka zasad opisanych w tej książce w moje życie i chcę zobaczyć jakie przyniosą one efekty. Książka na pewno zmusza do...

Jedna z lepszych książek o produktywności. Kilka rozwiązań na prawdę przypadło mi do gustu, inne ominę szerokim łukiem, warto! I dobrze się slucha, polecam zatem audiobook :)

Dobrze i szybko się czyta. Ciekawe przykłady i ćwiczenia, które - WYKONANE, mogą rzeczywiście pomóc. Przydatna szczególnie dla tych, którzy nie wiedzą jeszcze wszystkiego o produktywności, ale również dla fanów tematu, którzy na pewno znajdą w niej parę punktów dla siebie.

• Rozwój osobisty
  • Audiobooki