Moje serce należy do milionera

Okładka książki Moje serce należy do milionera
Lili M. Williams Wydawnictwo: Editio Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Editio Red
Moje serce należy do milionera
Editio
2021-02-28
2021-02-28
Literatura polska romans

Książka jest w porządku. Zaczęłam ją czytać jeszcze na Wattpad gdzie mnie zaciekawiła.

Książka jest całkiem, nie jest to jakieś wybitne arcydzieło, bo tyle bym nie dała, ale polecić ją można. Dobrze się czyta, porywa w inny świat...

Świetna książka

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo fajna książka..Super się czytało. Nie jest to jakieś wybitne arcydzieło Ale książka spoko. Polecam przeczytać.

Polecam książkę wszystkim bo jest świetna. Luke i Isabelle sprawiali, że wyrywało mnie z siedzenia. Mam to szczęście, że przeczytałam ją jeszcze przed usunięciem z wattpada. Czekam na premierę, bo na pewno kupię.

Książkę czytałam na wattpadzie bardzo mi się podobała. Książce możemy znaleźć miłość a także także zdradę i namiętność pomiędzy bohaterami. Polecam warto przeczytać.

Książkę tą czytałam na wattpad jakieś dwa lata temu i książka mimo wielu niedociągnięć bardzo mi się podobała.

• Chcę w prezencie
  • Wattpad
  • Ebook
  • W/B
  • Zakupić
  • Czekam na polską premierę
  • Moje

Dodaj cytat z książki Moje serce należy do milionera