Moje serce należy do milionera

Lili M. Williams Wydawnictwo: Editio Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Editio
Literatura polska romans
literatura obyczajowa, romans
Editio Red
Literatura polska romans

Świetna książka

Bardzo fajna książka..Super się czytało. Nie jest to jakieś wybitne arcydzieło Ale książka spoko. Polecam przeczytać.

Polecam książkę wszystkim bo jest świetna. Luke i Isabelle sprawiali, że wyrywało mnie z siedzenia. Mam to szczęście, że przeczytałam ją jeszcze przed usunięciem z wattpada. Czekam na premierę, bo na pewno kupię.

Książkę czytałam na wattpadzie bardzo mi się podobała. Książce możemy znaleźć miłość a także także zdradę i namiętność pomiędzy bohaterami. Polecam warto przeczytać.

Książkę tą czytałam na wattpad jakieś dwa lata temu i książka mimo wielu niedociągnięć bardzo mi się podobała.

• Chcę w prezencie
  • Przed premierą
  • 10. Premiera - Październik
  • Nigdzie nie ma
  • Czekam na polską premierę
  • Ebook
  • Zakupić
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Moje serce należy do milionera