Astronumerologia dla zodiaku

Dakata
numerologia astrologia zodiak magia
ezoteryka, senniki, horoskopy
numerologia astrologia zodiak magia

Bardzo przydatna pozycja, miałam wrażenie, że autorka czyta mi w myślach

Książka pozwala odnaleźć to czego nie widzimy, dzięki niej możemy zajrzeć w swoje wnętrze a takze dostrzec ukryte intencje innych. Bardzo trafne wróżby. Polecam serdecznie

Wspaniała książka, otwiera umysł i nadaje nowego spojrzenia na otaczających nas ludzi.

Dodaj cytat z książki Astronumerologia dla zodiaku