12 sprytnych sposobów, jak ocalić nasz świat

praca zbiorowa poradniki 248 str.
12 Small Acts To Save Our World

Adam Tuz
Prószyński i S-ka
poradniki

Porównaj ceny i

Będzie niesamowitym odkryciem dla osób, które nigdy nie miały okazji zrobić czegokolwiek dla planety.

Gwarantuję, że jeśli sięgniesz po tę książkę, na pewno nie pożałujesz i z przyjemnością trochę przyczynisz się do tytułowego "ocalenia świata"

Mój pierwszy poradnik :) Podchodziłam do tej książki lekko sceptycznie, bo moim konikiem są thrillery psychologiczne, ale czasem trzeba zrobić coś innego, niepowtarzalnego.
Mamy do czynienia z 12 sposobami, żeby ocalić nasz świat. Nie są to czynności wygórowane wręcz wieje tu prostotą. Czasami nie zdajemy sobie sprawę z tak błahych rzeczy, które mogą nam polepszyć nasz...

Zawsze starałam się nie szkodzić jakoś mocno naszej planecie, ale nigdy też nie byłam przesadnie eko. Nie byłam, bo moje podejście zmieniło się po przeczytaniu tej książki, więc od teraz staram się jeszcze mocniej. Książką podzieliła się ze mną Emilia z Podrugiejstronieokładki, bo ona wie, czym dobrym się dzielić. Mam nadzieję, że i mnie uda się kogoś namówić!

Segregowanie...

Ocena wystawiona temu opracowaniu nie może być inna niż pozytywna. Po pierwsze dlatego, że wielu ludziom wydaje się, że ekologia to, coś na co ich nie stać, ponieważ naczytali się, że produkty i rozwiązania eko są o wiele droższe. A okazuje się, że dbanie o środowisko zaczyna się już na poziomie naszych decyzji i naszych portfeli. Możemy przecież lepiej zaplanować zakupy...

Ekologia to nic strasznego.

Pisałam Wam kiedyś, że należę do osób, które pilnują środowiska i robią wszystko, co mogą, aby mu pomóc. Zatem kiedy zobaczyłam pozycję prosto od specjalistów WWF „12 sprytnych sposobów jak ocalić nasz świat” pewne było, że sięgnę po tę książkę,...

• W kolejce do czytania
  • Do wypożyczenia/kupienia