Uwodziciel bez szans

Sarah MacLean Wydawnictwo: Amber Cykl: Scandal & Scoundrel (tom 1) Seria: Romans historyczny literatura obyczajowa, romans
The Rogue Not Taken
2018-04-12
2016-03-10
Katarzyna Przybyś-Preiskorn
Amber
skandal plotki markiz miłość pożądanie uwodziciel podróż
The Rogue Not Taken
Scandal & Scoundrel (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
2018-04-12
Katarzyna Przybyś-Preiskorn
Romans historyczny
skandal plotki markiz miłość pożądanie uwodziciel podróż

Historia dwójki dość oryginalnych bohaterów. Sophie jest najmłodszą z pięciu sióstr Talbot. Jej rodzina nie pochodzi z arystokracji. Jej ojciec uzyskał tytuł earla w trochę niejasnych okolicznościach dzięki swojemu majątkowi, którego dorobił się na wydobyciu węgla. Ekstrawagancka rodzina nie jest zbyt dobrze przyjmowana w konserwatywnych kręgach, a kandydaci do rąk każdej z...

Na półkach: , , , ,

Bardzo mi się podobało, nieźle darli ze sobą koty :D końcówka może trochę za słodka ale nie przeszkadza to przy pełnym odbiorze. Z chęcią przeczytam kolejne części ;)

W gatunku "romans historyczny" Sarah MacLean należy się pierwsze miejsce. Za pomysły, styl, poczucie humoru i szanowanie inteligencji swoich czytelniczek, czego często odmawiają im inne pisarki romansów.

Sophie Talbot nie jest szablonową postacią. To niezwykle odważna istotka, która podąża za marzeniem spokojnego życia, z dala od wyniosłej arystokracji i ich gier, układów i konwenansów. Książka jest zaskakująca, wartka akcja i niespodziewane zwroty. Za każdym razem zaskakuje :)

Świetna, warto przeczytać...

Bardzo dobra książka! Wartka akcja, dobre dialogi! Trochę denerwują błędy redaktorskie.

Całkiem ciekawa i wciągająca książka.
Dużo się dzieje, są momenty grozy ale przede wszystkim zakochanie się skandalicznej dziewczyny w mężczyźnie, który niszczy innym reputację. Kobieta ma naprawdę szalone pomysły i tylko cudem uniknęła śmierci.
Polecam

Zaczynając tą książkę nie byłam jakoś super nastawiona, a okazała się dość ciekawą. Można było się nieźle uśmiać. Te dialogi między Sopie, a Kingiem były naprawdę interesujące i nie sposób było się nie uśmiechnąć pod nosem. Nie był to taki banalny romans jakby można się było spodziewać na pierwszy rzut oka.

Cieszę się, że w kwietniu odkryłam nową autorkę piszącą romanse historyczne! Przechadzając się po bibliotece postanowiłam sięgnąć po te ciekawie zapowiadające się lektury. Co jakiś czas lubię sięgnąć po coś lekkiego i przyjemnego i te książki właśnie wpisują się w te kategorie. Wiadomo, nie jest to jakaś wybitna lektura, ale jak na ten gatunek, akcja była wciągająca, a...

Spośród znanych mi romansów historycznych ta książka wyróżnia się humorem. Kilka razy zdażyło mi się roześmiać na głos w trakcie czytania. Może po wycięciu jakichś stu stron rozmyślań i rozmów w stylu ,,zasługujesz na kogos lepszego" czy ,,nie mogę dać ci miłości" byłaby lepsza, ale mimo wszystko jest to bardzo przyjemna i urocza powieść. Pokuszę się nawet o stwierdzenie,...

• Romans historyczny
  • 2018
  • 2019
  • Romans Historyczny
  • Romanse historyczne
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Uwodziciel bez szans