Osobowości i osobliwości. Z życia literackiego współczesnej Częstochowy

Okładka książki Osobowości i osobliwości. Z życia literackiego współczesnej Częstochowy
Arkadiusz Frania Wydawnictwo: Towarzystwo Galeria Literacka Częstochowa Seria: Biblioteka Galerii językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Biblioteka Galerii
Towarzystwo Galeria Literacka Częstochowa
2019-01-01
2019-01-01
literatura polska historia literatury życie literackie historia lokalna województwo śląskie Częstochowa PRL

Okładka książki Galeria, nr 46 kwiecień-czerwiec 2018 Arkadiusz Frania, Jacek Gierasiński, Elżbieta Hurnikowa, Zbisław Janikowski, Jarosław Kapsa, Konrad Ludwicki, Conrad Ferdinand Meyer, Janusz Mielczarek, Zbigniew Myga, Marian Panek, Barbara Strzelbicka
Ocena 0,0
Galeria, nr 46... Arkadiusz Frania, J...
Okładka książki Antologia poetów polskich 2017 Zdzisław Antolski, Ernest Bryll, Adam Decowski, Daria Dziedzic, Marzena Dąbrowa Szatko, Arkadiusz Frania, Jacek M. Hohensee, Małgorzata Hrycaj, Adriana Jarosz, Agnieszka Kostuch, Małgorzata Kulisiewicz, Mariusz S. Kusion, Krzysztof Kwasiżur, Dominika Lewicka-Klucznik, Anna Musiał, Piotr Müldner-Nieckowski, Anna Piliszewska, Ryszard Sidorkiewicz, Joanna Słodyczka, Bohdan Wrocławski, Magdalena Węgrzynowicz-Plichta, praca zbiorowa
Ocena 8,3
Antologia poet... Zdzisław Antolski,&...