Lost Connections: Why You're Depressed and How to Find Hope

Johann Hari Wydawnictwo: Bloomsbury nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Data 1. wydania:
angielski
Bloomsbury
depresja socjologia poradnik
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
angielski
depresja socjologia poradnik

Rewelacyjna książka, powinien ją bez wyjątku przeczytać każdy, ktoś zmagał się z depresja, stanami lękowymi, a już na pewno każdy, kto się z nią obecnie zmaga bądź w jego otoczeniu są osoby na to chorujące. To plaga XXI wieku, nigdy wcześniej nie było tyłu zachorowań na tą chorobę ani tylu samobójstw.

Autor wyjaśnia i wskazuje konkretne sposoby, jak bez syfu typu...

Wspaniałe opracowanie popularnonaukowe. Polecam każdemu. Książka pokazuje nie tyle to czym jest depresja, ale jak być szczęśliwym i spełnionym. Jedna z najlepszych które w życiu przeczytałem.

Książka składa się generalnie z dwóch części:
1. Rozpoznania problemów wpływających na depresję, itp.
2. Zaproponowania rozwiązań.

Pierwsza część przedstawia sporo ciekawych odkryć i wniosków, jak również realne historie i przykłady badań. Dowiedziałem się stąd sporo nowych rzeczy, które nigdy nie przyszły mi do głowy. Szczególnie utkwiła mi tutaj historia z Indianinem...

1991

Świetny przegląd najnowszych badań nad depresją, jej przyczynami oraz sposobami postępowania z nią.

Lekka i przyjemna!

Swietna, jedna z najlepszych ksiazek jakie przeczytalam.

• Chcę w prezencie
  • Psychologia