rozwińzwiń

Psychologia szefa 3. Zrozumieć zespół. Fenomen małej grupy

Okładka książki Psychologia szefa 3. Zrozumieć zespół. Fenomen małej grupy Jerzy Gut, Wojciech Haman
Okładka książki Psychologia szefa 3. Zrozumieć zespół. Fenomen małej grupy

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Okładka książki Coaching narzędziowy Jerzy Gut, Wojciech Haman
Ocena 0,0
Coaching narzę... Jerzy Gut, Wojciech...
Okładka książki Psychologia szefa. Szef to zawód. Wydanie III rozszerzone. Jerzy Gut, Wojciech Haman
Ocena 7,2
Psychologia sz... Jerzy Gut, Wojciech...
Okładka książki Psychologia Szefa 2. Coaching narzędziowy Jerzy Gut, Wojciech Haman
Ocena 6,9
Psychologia Sz... Jerzy Gut, Wojciech...
Okładka książki Psychologia szefa. Wydanie II Jerzy Gut, Wojciech Haman
Ocena 6,7
Psychologia sz... Jerzy Gut, Wojciech...

Mogą Cię zainteresować

Napisana klarownym językiem książka, daje pogląd na fazy, które przechodzi zespół w trakcie "panowania" jednego lidera. Proces porównywany do życia człowieka - od pełnego uzależnienia od opiekuna w wieku niemowlęcym , przez bunt w okresie dojrzewania do partnerstwa w późniejszych latach - pozwala zrozumieć co przechodzą obie strony na poszczególnych etapach. Warto przeczytać a potem zaglądać na bieżąco, by wiedzieć z czym ma się do czynienia i czemu zespół zachowuje się tak a nie inaczej ;)

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetna książka. Trafia w samo sedno jak zarządzać mały zespołem w firmie.

Świetna książka. Trafia w samo sedno jak zarządzać mały zespołem w firmie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Trzecia część trylogii z zakresu zarządzania ludźmi. W tej części Panowie Haman i Gut dzielą się wiedzą z zakresu zarządzania zespołem. Sporo ciekawych podpowiedzi. Cześć z tych sugestii znałem z doświadczeń własnych, część ze studiów, a część poznałem po zakończeniu lektury tej książki. Będzie przydatna dla każdego managera.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo potrzebowałam tej książki i żałuje, że nie trafiłam na nią wcześniej - mniej martwiłabym się fazą unikania odpowiedzialności. Teraz dokładnie rozumiem, w jakim miejscu znajduje się mój zespół.
Poza tym bardzo podobała mi się przejrzysta forma książki - szczególnie podsumowania każdej fazy.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

bardzo dobra pozycja, lekko się czyta, pozwala z innej perspektywy spojrzeć na zespół i role lidera (nie tylko bezpośredniego szefa)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetni autorzy, znają się na tym, o czym piszą. Ogólnie "Psychologia Szefa - Szef to Zawód" odbiło na mnie większe piętno ale treści zawarte w tej pozycji, uzupełniły uprzednio zaproponowaną wiedzę.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Proces grupowy opisany w książce nieco różni się od modelu Tuckmana. Niemniej zarówno doświadczenie autorów jak i doświadczenie czytelników potwierdza, że jest bardzo trafny, a do tego opisuje rzeczywistość "naszą", która dla osób przyjeżdżających z innej kultury może być (i bywała zaskoczeniem).
Autorzy nie narzucają sieczki rozwojowej tylko przekazuję swoją wiedzę zdobytą przez lata praktyki i poznawania różnych firm/pracowników. Żal, że książka jest tak krótka - a jak zapowiedzieli autorzy dalej tworzyć nie planują. Z racji, że zacząłem od końca - jeszcze kilka książek przede mną. Na pewno zajrzę!

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• 2021
  • Praca
  • Audiobook
  • Fire kareig
  • Leadership

Dodaj cytat z książki Psychologia szefa 3. Zrozumieć zespół. Fenomen małej grupy