ROZWIŃ ZWIŃ

Feeria
2019-02-26
2019-02-26
Elżbieta Siwiec
psychologia poradniki uczucia japonia motywacja

więcej Więcej

Moim zdaniem to dość osobista książka. Céline Santini, dzieląc się życiowymi sukcesami i porażkami, udowodniła uzdrawiający sens kintsugi. Choć odniosłam wrażenie, że najbardziej docenią tą sztukę artyści i to właśnie oni będą potrafili w całości skorzystać z jej oczyszczających właściwości. Niewątpliwie, książka jest ciekawie napisanym poradnikiem, przybliżającym...

• Japonia
  • 2021