Liga Narodów Wybranych

Agnieszka Bógdał-BrzezińskaMarcin F. Gawrycki Wydawnictwo: Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego publicystyka literacka, eseje
Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego
historia polityka liga narodów naukowe uniwersytet warszawski stosunki międzynarodowe
publicystyka literacka, eseje
2010-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Re-Wizje i Re-Orient-acje. Myśl pozaeuropejska w nauce o stosunkach międzynarodowych Agnieszka Bógdał-Brzezińska, Marcin Florian Gawrycki, Jakub Zajączkowski
7,0
Re-Wizje i Re-... Agnieszka Bógdał-Br...
Okładka książki Cyberterroryzm i problemy bezpieczeństwa informacyjnego we współczesnym świecie Agnieszka Bógdał-Brzezińska, Marcin Florian Gawrycki
6,0
Cyberterroryzm... Agnieszka Bógdał-Br...