Re-Wizje i Re-Orient-acje. Myśl pozaeuropejska w nauce o stosunkach międzynarodowych

Agnieszka Bógdał-BrzezińskaMarcin Florian Gawrycki Wydawnictwo: Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego historia
Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego
historia
2012-01-01

Okładka książki Liga Narodów Wybranych Agnieszka Bógdał-Brzezińska, Marcin F. Gawrycki
0,0
Liga Narodów W... Agnieszka Bógdał-Br...
Okładka książki Cyberterroryzm i problemy bezpieczeństwa informacyjnego we współczesnym świecie Agnieszka Bógdał-Brzezińska, Marcin Florian Gawrycki
6,0
Cyberterroryzm... Agnieszka Bógdał-Br...