Death of Hawkman

Marc AndreykoJohn Livesay Wydawnictwo: DC Comics Seria: DC Universe Rebirth komiksy
Data 1. wydania:
angielski
DC Comics
hawkman
komiksy
angielski
DC Universe Rebirth
hawkman
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Batman: Ślub Sami Basri, Tony S. Daniel, Javier Fernandez, Sandu Florea, Mick Gray, Andrew Hennessy, Mikel Janin, Minkyu Jung, Tom King, John Livesay, Clay Mann, José Marzán Jr., Danny Miki, Travis Moore, Hugo Petrus, Otto Schmidt, Tim Seeley, Brad Walker
6,1
Batman: Ślub Sami Basri, Tony S....
Okładka książki The New Avengers - Tom 4 - Kolektyw Brian Michael Bendis, June Chung, Olivier Coipel, Mike Deodato Jr., Drew Geraci, Morry Hollowell, Richard Isanove, John Livesay, Rick Magyar, Steve McNiven, Danny Miki, Mark Morales, Mike Perkins, Joe Pimentel, Dave Stewart, Tim Townsend, José Villarrubia, Dexter Vines
6,4
The New Avenge... Brian Michael Bendi...