Love & Luck

Patronat LC
Jenna Evans Welch Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Seria: #GOYOUNG literatura młodzieżowa
Wydawnictwo Dolnośląskie

Konflikty? Oczywiście.
Nieporozumienia? Tak.
Zaufanie? Tak.
Problemy? Znajdą się.
Między innymi właśnie to serwuje nam Jenna Evans Welch w swojej książce pod tytułem „Love & Luck”.
Jaki osiągnęła efekt? By poznać odpowiedź na to pytanie, standardowo odsyłam do lektury.

Miło było przenieść się do świata Addie, Iana, Rowana, Liny i innych.

Na pewno...

Wiedziałam, że spodoba mi się ta książka. W końcu akcja dzieje się w Irlandii. Jednak okazała się o wiele lepsza, niż sądziłam. Trafia na listę ulubieńców. Uświadomiła mi zresztą, że bardzo lubię książki z motywem road trip!

Była urocza i wzruszająca. Wszystko wydawało się takie naturalne i niewymuszone. Fragmenty przewodnika idealnie komponowały się z całą resztą. Nie...

Fajna książka, lekka i przyjemna, przeczytana szybciutko, dość ciekawa i z dość ważnym przesłaniem, tematem :)

Przyjemna, wciągająca lektura na deszczowy dzień. Ile wymagałam, tyle dostałam i przy okazji zakochałam się w Irlandii dzięki tej powieści.

Gdyby można było przyznawać po pół gwiazdki oceniłabym tą książkę na 6,5 gwiazdki. Powieść ok, nie zachwyciła mnie aż tak bardzo, ale nie była nudna, czytało się ją dobrze.

Jednak pierwsza powieść tej autorki bardziej do mnie przemówiła. Była zdecydowanie lepsza.

Spodziewałam się historii miłosnej, a tu miła niespodzianka. Przyjaźń, złamane serce i rodzeństwo

Książka ma przyjemny klimat i ciekawą akcję. Polecam każdemu kto ma złamane serce, nawet jeśli zdania z tej książki jej nie uleczą, to akcje, które przeżywają główni bohaterowie już tak,są przezabawne, przyjemna książka na polską nie pogodę, ciepły kominek i kubek herbaty,pomimo faktu że cała akcja tej książki dzieje się w lecie. Młody czytelniku, ze złamanym sercem polecam...

"Love&luck" to kolejna książka autorstwa Jenny Evans Welch, która mnie mocno zainteresowała. Mimo, że nastolatką już nie jestem ale książka skradła moje serce.

Nie jest to kontynuacja "Love&gelato", ale książki są ze sobą powiązane. Bohaterka pierwszej książki Lina jest najbliższą przyjaciółką Addie, bohaterki "Love&luck". Książkę czyta się bardzo szybko i przyjemnie. Tym...

Ponieważ prawdziwie zakochałam się w koncepcji, fabule i bohaterach z "Love & gelato" myślałam, że kolejna część również będzie sukcesem autorki. Po przeczytaniu - nie jestem tego taka pewna.
Chyba za dużo na raz chciała pokazać czytelnikowi, poradnik, przeszłość i teraźniejszość Liny i Iana. Sceny czytało mi się dobrze, ale całość źle. Przygody w podróży były super,...

Addie przyjaciółka Liny, którą poznaliśmy w "Love&Gelato" leci do Irlandii na ślub ciotki, a następnie do Włoch, żeby spotkać się po kilku miesiącach z Liną. Dziewczyna ma nadzieję, że podróż pozwoli jej na chwilę zapomnieć o przykrym zdarzeniu, które niedawno miało miejsce w jej życiu.
Niespodziewanie jej plany nagle ulegają zmianie i zamiast lecieć do Włoch spotkać się z...

Dyskusje

• 2019