Negocjuj nienegocjowalne. Jak rozwiązywać konflikty podszyte emocjami?

Daniel Shapiro Wydawnictwo: ICAN Institute nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Negotiating the Nonnegotiable: How to Resolve Your Most Emotionally Charged Conflicts.
Magda Leżoń
ICAN Institute
Negocjacje rozwiązywanie problemów emocje radzenie sobie z emocjami podręcznik psychologia socjologia tabu relacje tożsamość
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Magda Leżoń

Okładka książki Emocje w negocjacjach Roger Fisher, Daniel Shapiro
5,4
Emocje w negoc... Roger Fisher, Danie...