Apartament w Paryżu

Patronat LC
Nominacja w plebiscycie 2018
Guillaume Musso Wydawnictwo: Albatros Cykl: Madeline Guillaume Musso (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Un appartement à Paris
Joanna Prądzyńska
Albatros
wrażliwość samotność tajemnica śledztwo
Un appartement à Paris
Madeline Guillaume Musso (tom 2)
literatura obyczajowa, romans

[ 20 ] Link do recenzji

2081 ocen

„APARTAMENT W PARYŻU”

Guillaume Musso Wydawnictwo Albatros

Czy wierzycie w zbiegi okoliczności? A może los tak chciał? Przez pomyłkę Madeline oraz Gaspard trafili do tej samej pracowni w Paryżu. Obydwoje przez przypadek ją wynajęli. Pracownia należała do słynnego artysty Seana Lorenza. Niestety artysta umarł a jego ostatnie dzieła zaginęły.
Madeline i Gaspard to dwójka...

Zapisuję ją do kategorii " OK książki "

Guilty pleasure

Bardzo przyjemna książka. Polecam

Jest to moje trzecie spotkanie z tym autorem i utwierdzam się w przekonaniu, że jeśli przeczytało się jedną książkę Musso, to tak jakby przeczytało się wszystkie. Znów mamy zagubionego, cynicznego głównego bohatera, sensacyjną tajemnicę z przeszłości i mrocznego artystę w tle. Coś, co może dla niektórych stanowić urok Musso, u mnie wywołuje obojętność i poczucie, że bez...

Ona niedoszła samobójczyni, on dziwak i pijak. Oboje chcą samotności. Przez przypadek wynajmują jednak ten sam apartament. Dom, w którym znajduje się apartament należał do słynnego malarza Seana Lorenza. Podczas wyjaśnienia zaistniałej pomyłki dowiadują się wielu szczegółów z życia malarza, między innymi tych związanych z zaginięciem trzech jego ostatnich dzieł. I tą...

Ciekawa książka, do ostatniej strony jest się zainteresowanym choć można domyślić się pewnych rzeczy. Motyw z zebrą super.

Książka napisana w przyjemnym, paryskim klimacie, jednak przez zbyt długie i szczegółowe opisy trochę nudna.

Kolejne fascynujące aspekty życia bohaterki. Niestety bohater zdecydowanie mniej przypadł mi do gustu niż z części pierwszej. Sama historia również słabsza. Paryż ciekawy, ale Nowy Jork strasznie nudny.

Dyskusje

2 773