Apartament w Paryżu

Patronat LC
Nominacja w plebiscycie 2018
Guillaume Musso Wydawnictwo: Albatros Cykl: Madeline Guillaume Musso (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Un appartement à Paris
2018-08-01
2018-01-01
Data 1. wydania:
2017-03-30
Albatros
wrażliwość samotność tajemnica śledztwo
Un appartement à Paris
Madeline Guillaume Musso (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
2018-08-01
wrażliwość samotność tajemnica śledztwo
Inne

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Schematycznie, ale udanie

18 Link do recenzji

Jak zwykle Musso potrafił zaskoczyć! :)

Ciekawa historia, dużo się dzieje. Polecam :)

Musso to jest moja wielka miłość od pierwszego zaczytania. Uwielbiam jego styl, tak trudny do naśladowania, pełen tajemnic, kryminalnych intryg, sporej dawki thrillera.
Ta książka, tak jak wcześniejsze, które przeczytałam również mnie nie zawiodła. Bohaterowie tej powieści, są niekonwencjonalni i zarazem bardzo intrygujący. Ich osobowości nie należą do łatwych, nie są oni...

Tym razem Musso mnie nie zachwycił.Czytając czułam się jak na huśtawce,raz akcja wciągała,a raz strasznie się wlekła-choć sama fabuła niczego sobie.
Hm... Po prostu po reklamie i przyciągającej okładce spodziewałam się raczej czegoś innego.

Wciągająca i jak zawsze tego autora przewrotna;) Polecam

Musso jest autorem, który tworzy intrygujące historie, ciężko jest zaliczyć jego powieści do jednego gatunku. Apartament w Paryżu podobnie jak Dziewczyna z Brooklynu ciężko jest przewidzieć. Jednak wydaje mi się, że początek książki jest trochę nudny i pewnie niektórym będzie ciężko przez to przejść, ale warto bo druga część książki jest bardzo wciągająca i ciężko się od...

Książka, którą warto przeczytać. Jest to opowieść o zagubionych życiowo kobiecie i mężczyźnie, których połączy wspólny cel - rozwiązanie zagadki zaginionych obrazów zmarłego malarza oraz rozwikłanie śmierci jego małego synka. Opowieść ma zaskakujące zakończenie.

Na początku nie mogłam się przekonać, ale potem dałam się wciągnąć. Kiedyś zaczęłam czytać jakąś inną książkę G.Musso, nawet nie pamiętam tytułu, ale zupełnie była nie w moim guście. Ta bardzo mi się podobała.

Jest to pierwsza książka Guillaume Musso, którą miałam okazję przeczytać, ale mam wrażenie, że na pewno nie ostatnia. Co prawda, męczyłam ją bardzo długo, ale właściwie sama nie wiem z jakiego powodu tak się działo, bo ostatecznie bardzo mi się ona podobała.
Pozycja opowiada historię Madeline oraz Gesparda, którzy przez zbieg okoliczności trafiają do domu wybitnego...

Byłam ciekawa tego autora i teraz spokojnie mogę napisać, że jestem jego fanką. Patrząc na okładkę można pomyśleć, że to romansidło 😊 a tu akcja😊 poza tym napisana tak ciekawie, że od razu zaczęłam szukać w necie wiadomości o malarstwie 😊 Polecam!

"Apartament w Paryżu" to moja druga próba zaprzyjaźnienia z panem Musso. Po pierwszym, całkiem niezłym "Central Parku", poczułam się brutalnie zderzona z rzeczywistością. Przedstawiona para bohaterów - niesympatyczny mizantrop dramatopisarz i wybuchowa ex-policjantka - to postacie o stosunkowo ciekawej przeszłości, ale całkowicie nieznośnym charakterze. Dwoje dorosłych...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje