Igła

powieść historyczna
2018-05-21
Janusz Ochab
Janusz Ochab front kryptonim Normandia inwazja Wielka Brytania

Wytrawna książka zadowoli najbardziej wymagajacego czytelnika.
Szpiegowsko-erotyczno- historyczna. Trzyma w napieciu.

Niemiecki super-szpieg w Anglii ma zdemaskować podstęp i przekazać dowody Hitlerowi. Już mu się prawie udało ale przeszkodziła mu kobieta, której nie chciał zabić.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Sama historia opisana w książce jest na tyle ciekawa że warto się jej przyjrzeć. Można dowiedzieć się sporej ilości ciekawostek oraz jak wyglądała sytuacja w kraju za kulisami.

Cudowna książka! :)

Klasyka. Polecam

1903

Dobry początek, ale później mieszanka... Nuda, akcja, nuda, akcja... Więc ogólnie tylko średnio.

Super lektura. Ciekawa, trzymająca w napięciu do samego końca. Nie lubię Niemców, szczególnie tych z okresu II Wojny Światowej, ale Igle kibicowałam :)

Wiele powstało powieści o tematyce wojennej,a zwłaszcza o wojnie rozpętane przez nazistowskie Niemcy.Niektóre powieści porywały mnie swoim rozmachem jak na przykład "Łaskawe","Światło,którego nie widać","Lista Schindlera" czy na naszym podwórku literackim "Kamienie na szaniec". Tym razem sięgnąłem po jednego z moich ulubionych pisarzy Kena Folletta,który jest specjalistą od...

Dobry, klasyczny ,sensacyjny.

Zasługuje na pochwałę