Kurs tworzenia map myśli

- Kategoria:
- nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
- Format:
- e-book
- Data wydania:
- 2009-01-01
- Data 1. wyd. pol.:
- 2009-01-01
- Liczba stron:
- 29
- Czas czytania
- 29 min.
- Język:
- polski
Ludzkość od zarania dziejów tworzyła notatki w celu: zachowania pamięci, komunikacji, rozwiązywania problemów i analizowania, kreatywnego myślenia i przypominania. Cechami charakterystycznymi technik używanych w sporządzaniu notatek (pomijając hieroglify) są: użycie słów, zdań, list, linii, logiki, linearności, numerów i monotonność (jeden kolor). Widać to zwłaszcza w ostatnich wiekach, kiedy dominuje linearne pismo w zeszytach, książkach i nośnikach elektronicznych.
Wszystkie z tych technik używają tylko lewej półkuli mózgu. Wiadomo jednak, że dopiero połączenie z prawą półkulą, czyli pobudzenie wyobraźni, wymiarów, kolorów, przestrzeni, rytmu – wzmaga wielokrotnie zdolność nauki i zapamiętywania, kreatywności i pozwala na pełne wykorzystanie mocy swojego umysłu. Taką możliwość dają Mapy Myśli, które poznasz, czytając tego darmowego ebooka.
Kup Kurs tworzenia map myśli w ulubionej księgarni
W naszej porównywarce znajdziesz książki, e-booki i audiobooki z najpopularniejszych księgarń internetowych. Niektórzy partnerzy przygotowują dla użytkowników naszego serwisu specjalne rabaty, dlatego warto kupować książki przez lubimyczytać.pl. Oferty są prezentowane w trzech kategoriach: „Oferta dnia” (promocje partnerów),„Polecane księgarnie” (sprawdzeni partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy na podstawie umów) oraz „Pozostałe”. W każdej kategorii kolejność prezentacji zależy od ceny produktu przekazanej przez księgarnie lub dostawcę porównywarki. Lubimyczytać.pl nie prowadzi sprzedaży i nie uczestniczy w procesie zakupowym po przekierowaniu na stronę sklepu. Mimo że dokładamy starań, aby wszystkie linki i informacje były aktualne, nie mamy wpływu na ewentualne nieścisłości cenowe, błędne przekierowania lub zmiany w ofertach księgarni. Jeśli zauważysz nieprawidłowość, prosimy o zgłoszenie jej na adres: admin@lubimyczytac.pl. Dzięki Twojej informacji możemy jeszcze lepiej dbać o jakość działania naszej porównywarki.
Oceny książki Kurs tworzenia map myśli
Poznaj innych czytelników
12 użytkowników ma tytuł Kurs tworzenia map myśli na półkach głównych- Przeczytane 6
- Chcę przeczytać 6
- Posiadam 1
- 6. Skuteczność osobista 1
- 1. Ebook'i 1
- Mobi 1
- Eee 1
- 92-R03-0508 1
- Poradniki 1
- 5. Psychologia 1





































OPINIE i DYSKUSJE o książce Kurs tworzenia map myśli