Baśnie świata dla dzieci. Książka z płytą

Anna Sójka Wydawnictwo: Papilon baśnie, legendy, podania
48 str. 48 min.
Papilon
baśnie, legendy, podania
2015-10-20
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki A, a - kotki dwa i inne opowieści Zofia Beszczyńska, Jan Brzechwa, Wanda Chotomska, Zbigniew Dmitroca, Liliana Fabisińska, Bożena Głodkowska, Czesław Janczarski, Anna Kamieńska, Andrzej Niedźwiedź, Renata Opala, Włodzimierz Scisłowski, Halina Szayerowa, Ewa Szelburg-Zarembina, Anna Sójka, Natalia Usenko, Danuta Wawiłow
Ocena 6,3
A, a - kotki d... Zofia Beszczyńska,&...