Dalej, Sigge!

literatura dziecięca
Dorota Skowrońska
Sigge
konie dzieci jazda konna przyjaźń zwierzęta

Książka całkiem, całkiem. Lepsza była pierwsza Książka o Sigge.

Dalej Sigge jest sympatyczną książką ale spokojną bardzo, i raczej napisaną dla dzieci w wieku 3-7lat. Można się tego domyślić po wyglądzie książki: duża czcionka, szerokie przerwy między wersami, prosto sformułowane zdania i mnóstwo ilustracji. Początkujący czytelnicy mogą być zachwyceni.
Mnie zniechęcił początek, akcja wolno się rozwija, a opisy są niezbyt wciągające....

• Przeczytane 2020

Dodaj cytat z książki Dalej, Sigge!